موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
انتشارات دوره های تخصصی تکمیلی(Minor) دانلودها سامانه ثبت نام فایل های آموزشی کانون دانش آموختگان پخش زنده
راهنمای سامانه آموزش مجازی
  آرشیو تمام مطالب
اطلاعیه | آغاز فرایند انتخاب رشته مقطع کارشناسی پیوسته
بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، داوطلبان علاقه‌مند به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی پیوسته مى توانند از روز سه‌شنبه مورخ 1401/05/18 لغایت روز یک‌شنبه مورخ 1401/05/23 با مراجعه به وبسایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند. دانشگاه پارس دانشگاه .... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ پیشگامان نقاشی معاصر ایران: نسل اول
تازههای کتاب نام کتاب: پیشگامان نقاشی معاصر ایران: نسل اول مولف: جواد مجابی، منیژه میرعمادی سال انتشار: 1376 انتشارات: تهران‌: هنر ایران‌ پیشینه نقاشی نو در ایران نقاشی نوین ایران، از کی و چگونه آغاز شد؟ ریشه های این تجدد کجا بود؟ چه کسانی آن را در چه محیطی رشد دادند و چه طور به .... (ادامه مطلب)

پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه معماری و هنر پارس
به اطلاع دانشجویان ممتاز مقطع کارشناسی کلیه دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی که واجد شرایط آئین‌نامه شماره 77948/21 مورخ 93/05/05 (آیین نامه استعدادهای درخشان) و ابلاغیه شماره 96474/21 مورخ 94/05/24 هستند، می‌رساند دانشگاه معماری و هنر پارس در مقطع کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه واحد تحصیلات تکمیلی | پست الکترونیک و شناسه‌ کاربری ثبت درخواست وب‌سایت ایرانداک
قابل توجه تمامی دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پارس: برای ثبت درخواست در وب‌سایت ایرانداک، پست الکترونیک و شناسه کاربری به مشخصات ذیل تغییر پیدا نموده است. parsirandoc@gmail.com پست الکترونیک: LOZHJE شناسه کاربری: ‎با .... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ فضای حضور انسانی
تازههای کتاب: نام کتاب: فضای حضور انسانی مولف: مسعود ناری قمی، محمدعلی نوائی سال انتشار: 1397 انتشارات: علم و دانش رویکردی به طرح مساله ی فرهنگ گرا و کاربر محور، وآموزش پارادایم های مساله در معماری مباحث این کتاب، در مقاطع مختلفی پدید آمده است؛ اما شالوده کار مربوط به دوران پژوهش دکتری .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه واحد تحصیلات تکمیلی | برگزاری مجموعه کارگاه‌های آموزشی کلیک به کلیک ۶ مرداد‌ماه ۱۴۰۱
واحد تحصیلات تکمیلی دانشگاه پارس اقدام به برگزاری مجموعه کارگاه‌های آموزشی فرایندهای دانشگاهی تحت عنوان کارگاه‌های آموزشی کلیک به کلیک نموده است. دومین بخش از پنجمین جلسه این کارگاه آموزشی به صورت مجازی با عنوان تدوین و نگارش پایان‌نامه + الزامات جلسه دفاع به تاریخ 6 مرداد‌ماه .... (ادامه مطلب)

ایران و ایتالیا در زمینه فرهنگی و علمی یادداشت تفاهم همکاری امضاء کردند | انعقاد تفاهم بین دانشگاه پارس و دانشگاه ساپیینزا رم
دانشگاه معماری و هنر پارس و دانشگاه «ساپیینزا» شهر رم با هماهنگی و پیگیری رایزنی فرهنگی سفارت ایران در ایتالیا، در زمینه توسعه همکاری‌های فرهنگی و عملی یادداشت تفاهم امضاء کردند. به گزارش ایرنا (خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران)، این تفاهم نامه در تاریخ 24 تیرماه 1401 با امضاء پروفسور .... (ادامه مطلب)

انتخاب واحد متاخرين ترم تابستان ۱۴۰۱ تا پايان روز دوشنبه مورخ ١٤٠١/٠٤/٢٧
بنا به درخواست مکرر دانشجویان گرامی مبنی بر امکان انتخاب واحد ترم تابستان 1401 به استحضار میرساند، انتخاب واحد متاخرین ترم تابستان(دانشجویانى که موفق به انتخاب واحد نشدند) تا پایان روز دوشنبه مورخ 1401/04/27 خواهد بود. لازم به ذکر است: ١-بازه برگزاری کلاس ها: از روز سه شنبه مورخ 1401/04/28 لغایت .... (ادامه مطلب)

ابلاغیه تاریخ دفاع از پایان‌نامه متقاضیان در نیم‌سال دوم سال تحصیلی 1401-1400
به اطلاع تمامی متقاضیان دفاع از پایان‌نامه در نیم‌سال دوم سال تحصیلی 1401-1400 می‌‌رساند: در راستای ابلاغیه شورای برگزاری جلسات دفاع از پایان‌نامه و با توجه به تسهیل فرآیند دانشجویان گرامی به جهت پیگیری‌ فرآیندهای پسادفاع و جلوگیری از تداخل امور فارغ‌التحصیلی .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه سازمان سنجش | ثبت نام و انتخاب رشته در مقطع "كاردانى" بر اساس سوابق تحصيلى سال ۱۴۰۱
دانشگاه معماری و هنر پارس (دانشگاه سطح یک کشور طبق رتبه بندی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) همانند سال‌های گذشته در رشته های برتر مقطع کاردانی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور دانشجو می‌پذیرد. بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور داوطلبان علاقمند به ادامه تحصیل در "مقطع کاردانی" بر اساس .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه واحد تحصیلات تکمیلی در رابطه با تمدید مهلت ثبت درخواست مجوز دفاع از پایان‌نامه
واحد تحصیلات تکمیلی دانشگاه معماری و هنر پارس به اطلاع می‌رساند: تمامی دانشجویان دانشگاه پارس در تمامی مقاطع تحصیلی که خواستار دفاع از پایان‌نامه خود در مرداد‌ماه 1401 هستند، در نظر داشته باشند که با توجه به قطعی موقتی سامانه در روز پنج‌شنبه مورخ 1401/04/16، مهلت ثبت درخواست .... (ادامه مطلب)

اطلاعيه آموزش | برگزارى ترم تابستان ۱۴۰۱
قابل توجه کلیه دانشجویان، انتخاب واحد ترم تابستان از روز دوشنبه مورخ 1401/٠4/20 آغاز می گردد. تاریخ انتخاب واحد: از روز دوشنبه مورخ 1401/٠٤/20 لغایت روز چهار شنبه مورخ 1401/٠٤/22 بازه برگزارى کلاس ها: از روز شنبه مورخ 1401/٠٤/25 لغایت روز پنجشنبه مورخ 1401/06/03 تاریخ امتحانات: از روز شنبه مورخ .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه تحصیلات تکمیلی | تمدید مهلت ثبت درخواست مجوز دفاع (تمدید نهایی)
واحد تحصیلات تکمیلی دانشگاه معماری و هنر پارس به اطلاع می‌رساند: تمامی دانشجویان دانشگاه پارس در تمامی مقاطع تحصیلی که خواستار دفاع از پایان‌نامه خود در مردادماه 1401 هستند، در نظر داشته باشند که در راستای تسهیل امور دانشجویان دانشگاه پارس، مهلت ثبت درخواست مجوز دفاع از پایان‌نامه .... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ تاریخ عکاسی
تازه های کتاب: نام کتاب: تاریخ عکاسی مولف: بیامونت نیوهال ترجمه: آذرنوش غضنفری سال انتشار: 1397 انتشارات: مرکب هنر در پشت جلد کتاب، متنی به قلم دکتر محمد خدادادی مترجم زاده برای پیدایش دید نخست مخاطب نسبت به محتوای کتاب به این شرح آمده: شاید می اندیشیم هر آن چه را که باید درباره ی تاریخ .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه واحد تحصیلات تکمیلی | استفاده رایگان دانشجویان دانشگاه پارس از پایگاه نورمگز
در راستای تسهیل امور پژوهشی دانشجویان دانشگاه معماری و هنر پارس، این نهاد علمی طرح ویژه‌ای را با محوریت دسترسی به منابع تحقیقاتی و مقالات علمی درنظر گرفته است که طرح مذکور هم‌اکنون در حال اجرا می‌باشد. دانشجویان و دانش‌پژوهان گرامی دانشگاه پارس در تمامی مقاطع و رشته‌های .... (ادامه مطلب)

مهندسی معماری اسلامی
معماری اسلامی طیف وسیعی از مساجد، مقبره ها،‌ کاخ ها و قلعه ها را در سراسر جهان در بر گرفته است، به خصوص در کشورهایی که توسط مسلمانان از قرن هفتم به بعد اداره شده است. این نوع معماری در بر گیرنده سبک های متنوع اسلامی است که از آن جمله اند مکتب سوریه، مکتب مغرب شامل تونس، الجزایر، مراکش و .... (ادامه مطلب)

مطالعات معماری ایران
معماری بیش از آن‌که محصول تصمیم یک یا چند فرد باشد، محصول فرهنگ جامعه است. بسنده کردن به شناخت کالبد و جسم معماری و غفلت از پیوندهای آن با فرهنگ به سطحی‌نگری در تاریخ معماری می‌انجامد. تاریخ فرهنگی رویکردی در تاریخ و تاریخ معماری است که اگر به مطالعات تاریخ معماری ایران وارد شود، .... (ادامه مطلب)

آغاز مرحله انتخاب رشته مقطع کارشناسی ناپیوسته سال 1401 از روز یک‌شنبه 29 خرداد
بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور داوطلبان علاقه‌مند به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسى ناپیوسته (کاردانى به کارشناسى) مى توانند از روز یکشنبه ١٤٠١/٠٣/٢٩ لغایت ١٤٠١/٠٤/٠٥ با مراجعه به وب‌سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند. دانشگاه پارس (دانشگاه سطح یک .... (ادامه مطلب)

اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 1401 | انتخاب رشته از چهارشنبه 1 تیر
به ‌اطلاع‌ متقاضیان شرکت‌کننده در آزمون‌ کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1401 می‌رساند، داوطلبان می‌توانند از روز چهار‌شنبه مورخ 1401/04/01 لغایت ساعت 24:00 روز شنبه مورخ 1401/04/04 نسبت به انتخاب کدرشته‌های مورد نظر خود اقدام نمایند. دانشگاه پارس - دانشگاه .... (ادامه مطلب)

آيين نامه برگزارى امتحانات پايان ترم | مورخ ١۴٠١/٠٣/٢۶
ضمن آرزوى موفقیت براى کلیه دانشجویان موارد ذیل در روزهای برگزاری امتحانات برای دانشجویان الزامی می­باشد: ١. شروع امتحانات از روز شنبه مورخ ١4٠١/٠٣/٢٨ می باشد. دانشجویان می بایست روز و ساعت دقیق هر یک از امتحانات را از "کارت ورود به جلسه آزمون" خود دریافت و آن را با انتخاب واحد خود تطبیق .... (ادامه مطلب)

اطلاعيه برگزارى آزمون آزمايشى مجازى | مورخ ١٤٠١/٠٣/٢٦
بدینوسیله به اطلاع دانشجویان دانشگاه پارس میرساند با توجه به برگزارى امتحانات دروس عمومى و مهارتى در سامانه آموزش مجازى دانشگاه "جهت آشنایى بیشتر دانشجویان با فضای آزمون مجازى و اطمینان از فعال شدن صفحه شخصى دانشجو" امتحانى به صورت آزمایشى در روز "پنجشنبه مورخ ١٤٠١/٠٣/٢٦" در "سامانه آموزش مجازى" .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه دوم واحد آموزش در ارتباط با برگزارى امتحانات نيمسال اول تحصيلى ١٤٠٠-١٤٠١ مورخ ١٤٠١/٠٣/٢٥
١- بنا به درخواست دانشجویان مهلت دریافت کارت ورود به جلسه امتحان حداکثر تا ساعت ١٤:٠٠ روز پنجشنبه مورخ ١٤٠١/٠٣/٢٦ تمدید گردید. ٢- دانشجویان میبایست کارت ورود به جلسه خود را از پرتال دانشجویی دریافت نموده و جهت تایید به ایمیل دانشگاه به آدرس ذیل ارسال .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه واحد تحصیلات تکمیلی | استفاده رایگان دانشجویان دانشگاه پارس از پایگاه سیویلیکا
واحد تحصیلات تکمیلی دانشگاه معماری و هنر پارس به اطلاع می‌رساند: در را ستای تسهیل امور پژوهشی دانشجویان دانشگاه معماری و هنر پارس، این نهاد علمی طرح ویژه‌ای را با محوریت دسترسی به منابع تحقیقاتی و مقالات علمی در نظر گرفته است که طرح مذکور هم‌اکنون در حال اجرا است. دانشجویان و .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه واحد تحصیلات تکمیلی | تمدید مهلت ثبت پیشنهاده (پروپوزال)
واحد تحصیلات تکمیلی دانشگاه معماری و هنر پارس به اطلاع می‌رساند: تمامی دانشجویان دانشگاه پارس در تمامی مقاطع تحصیلی که خواستار ثبت پیشنهاده (پروپوزال) پایان‌نامه هستند، در نظر داشته باشند که در راستای تسهیل امور دانشجویان دانشگاه، مهلت ثبت پیشنهاده (پروپوزال) پایان‌نامه تا 28 .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه مهم تحصیلات تکمیلی دربارۀ تدوین و ثبت پروپوزال پایان‌نامه مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد
قابل توجه تمامی دانشجویان و دانش‌پژوهان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد موسسه آموزش عالی معماری و هنر پارس: دانشجویان و دانش‌پژوهان گرامی صرفاً تا تاریخ 21 خردادماه 1401 فرصت دارند پروپوزال پایان‌نامه را زیرنظر استاد راهنما گرامی تدوین نمایند و سپس از طریق "سامانه ثبت درخواست" .... (ادامه مطلب)

نشست و ورکشاپ تخصصی به مناسبت هفته دیزاین
7 اردیبهشت ماه برای طراحان گرافیک، روز بسیار ویژه ای است. از 27 April که روز جهانی طراحی گرافیک نام‌گذاری شده تا یک هفته توسط طراحان سراسر دنیا هر ساله گرامی داشته می‌شود و مراسم‌ها و نمایشگاه‌های مختلفی در سرتاسر دنیا برگزار می‌شود. به مناسبت گرامی‌داشت این روز و این .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه مهم در خصوص دانشجویان غیرایرانی [اتباع خارجی]
به اطلاع آن دسته از دانشجویان غیرایرانی که تاکنون اقدام به ثبت ویزای تحصیلی خود نکرده‌اند می‌رساند؛ الزامیست حداکثر تا روز پنجشنبه مورخ ١٤٠١/٠٢/٢٢ نسبت به تکمیل مراحل ذیل اقدام نمایند. لازم به ذکر است کلیه عواقب ناشى از عدم اقدام به دریافت روادید تحصیلى به عهده شخص دانشجو مى باشد. .... (ادامه مطلب)

احیاء یک سنت آموزشی | بازدید دانشجویان و اساتید شهرسازی از بازار تهران
با ظهور و شیوع بیماری کووید 19 (کرونا)، ساز و کار نظامات جوامع در سراسر جهان دستخوش تغییراتی شد و کلیه مناسبات اجتماعی منجمله حضور دانشجویان و اساتید در مراکز آموزش عالی را بهم زد و مهم‌ترین و تاثیرگذارترین آن، مجازی شدن فرآیند آموزشی بود که تأثیرات کمّی و کیفی آشکار و شگرفی به ویژه بر .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه تحصیلات تکمیلی | برگزاری مجموعه کارگاه‌های آموزشی کلیک به کلیک ؛ جلسه چهارم
واحد تحصیلات تکمیلی دانشگاه پارس اقدام به برگزاری مجموعه کارگاه‌‌های آموزشی فرایندهای دانشگاهی تحت عنوان کارگاه‌های آموزشی کلیک به کلیک نموده است. سومین جلسه این کارگاه آموزشی به صورت مجازی با عنوان «نحوه تدوین پروپوزال پایان‌نامه» به تاریخ 1 اردیبهشت 1401 ساعت 16:00 .... (ادامه مطلب)

اطلاعيه نحوه برگزارى كلاس هاى نيمسال دوم تحصيلى در سال جديد‌ | مورخ ١٤٠١/٠١/١٠
ضمن عرض تبریک سال نو خدمت اساتید، دانشجویان و خانواده هاى محترمشان بدینوسیله شرایط برگزاری کلاس هاى نیمسال جارى از تاریخ ١٤ فروردین ماه ١٤٠١ به شرح ذیل اعلام مى گردد: ١- دروس کارگاهی که عنوان "حضوری" در زمان انتخاب واحد قید شده است، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به صورت تماما حضوری برگزار خواهد .... (ادامه مطلب)

نمایشنامه های شنیداری دانشجویان ادبیات نمایشی دانشگاه پارس به فضای حرفه ای رسید!
به گزارش خبرگزاری‌های متعدد، شش نمایشنامه‌ی شنیداری برگزیده از دانشجویان دانشگاه معماری و هنر پارس، از این هفته در دو شبکه‌ی رادیویی پخش می‌شود. این متون که توسط مهدی بستانی، شیوا جودکی، نسیم لقمانی، مهدی کهانی، زینب نادری و لیانا بوربور نگاشته شده، شش نمایشنامه‌ی برگزیده .... (ادامه مطلب)

شرایط عمومی ثبت نام
ویژگی‌های دانشگاه معماری و هنر پارس دوره های تخصصی تکمیلی (Minor) امروزه با توجه به گسترش و اهميت مفاهيم و علوم میان رشته ای و لزوم آشنایی متخصص ین با مهارت هایی فراتر از حوزه تخصص و تحصیلات خود، دانشگاه پارس همانند دانشگاههای معتبر جهان اقدام به برگزاری دوره های تخصصی تکمیلی می نماید. در .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه مهم تحصیلات تکمیلی دربارۀ شرایط اختصاصی برگزاری جلسات دفاع و تمدید مدت سنوات پایان‌نامه مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد نیم‌سال دوم تحصیلی 1401-1400 (مرداد ماه 1401)
قابل توجه تمامی دانشجویان و دانش‌پژوهان مقاطع کارشناسی و کارشناسیارشد موسسه آموزش عالی معماری و هنر پارس: • آخرین مهلت جهت برگزاری جلسات دفاع مقطع کارشناسی/ کارشناسی ارشد نیم‌سال دوم تحصیلی 1401-1400، مردادماه 1401 خواهد بود. • دانشجویان فرصت دارند از 28 خردادماه تا 10 تیرماه .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه تحصیلات تکمیلی | برگزاری مجموعه کارگاه‌های آموزشی کلیک به کلیک ؛ جلسه سوم
واحد تحصیلات تکمیلی دانشگاه پارس اقدام به برگزاری مجموعه کارگاه‌‌های آموزشی فرایندهای دانشگاهی تحت عنوان کارگاه‌های آموزشی کلیک به کلیک نموده است. سومین جلسه این کارگاه آموزشی به صورت مجازی با عنوان «نحوه تدوین پروپوزال پایان‌نامه» به تاریخ 19 اسفند‌ماه 1400 .... (ادامه مطلب)

اعلام تاريخ حذف و اضافه نیمسال دوم تحصيلى ١٤٠٠-١٤٠١
به اطلاع کلیه دانشجویان تمامی مقاطع دانشگاه پارس میرساند، حذف و اضافه در نیم‌سال جاری از روز شنبه مورخ ١٤٠٠/12/14 لغایت دوشنبه مورخ ١٤٠٠/12/16 از طریق پرتال دانشجویى در "سامانه مدیریت آموزش" (سما) صورت مى پذیرد. ساعت شروع حذف و اضافه به تفکیک مقطع تحصیلى به شرح زیر می باشد: دانشجویان .... (ادامه مطلب)

راهنمای تصویری و متنی شروع کلاس مجازی
جهت دریافت فایل راهنمای متنی شروع کلاس مجازی اینجا را کلیک نمایید #code#.... (ادامه مطلب)

راهنمای متنی و فایل نصب نرم افزار ادوبی کانکت
جهت دریافت فایل متنی راهنمای نصب ادوبی کانکت اینجا را کلیک کنید جهت دریافت نرم افزار ادوبی کانکت اینجا را کلیک کنید.... (ادامه مطلب)

راهنمای تصویری شرکت در کلاس مجازی
#code#.... (ادامه مطلب)

راهنمای متنی و فایل نصب نرم افزار ادوبی کانکت
جهت دریافت فایل متنی راهنمای نصب ادوبی کانکت اینجا را کلیک کنید جهت دریافت نرم افزار ادوبی کانکت اینجا را کلیک کنید.... (ادامه مطلب)

همکاری خانه موسیقی و دانشگاه معماری و هنر پارس | سینما هرگز بدون موسیقی نبوده است
خانه موسیقی ایران و دانشگاه معماری و هنر پارس با امضای تفاهم‌نامه‌ای تلاش کردند شرایط را برای همکاری این دانشگاه با نهاد صنفی موسیقی ایران فراهم کنند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشست مشترک مسئولان خانه موسیقی ایران و دانشگاه معماری و هنر پارس به‌منظور امضای تفاهمنامه همکاری مشترک .... (ادامه مطلب)

1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  -  

  • نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی- خیابان دوم- خیابان انتصاریه
  • رایانامه: info [at] pu.ac.ir
  • تلفن ثابت: ۵۸۱۳۸۰۰۰ (۰۲۱)
  • شماره پیامک: ۲۰۰۰۰۸۰۸۰۸۸۰
  •  کد پستی : ۱۴۱۳۹۱۵۳۶۱

خانه     |    آرشیو کل مطالب    |     RSS     |    اینستاگرام    |     لینکدین     | ارتباط با ما