موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
تحصیلات تکمیلی انتشارات پیام پارس دوره های تخصصی تکمیلی(Minor) دانلودها
  آرشیو تمام مطالب
اطلاعیه | پذیرش تکمیل ظرفیت کاردانی
قابل توجه متقاضیان مقطع کاردانی دانشگاه پارس-دانشگاه اساتید برتر (دانشگاه سطح یک براساس رتبه‌بندی سال ١٣٩٤ وزارت علوم، تحقیقات و فناورى) در مرحله دوم تکمیل ظرفیت بدون کنکور (بر اساس سوابق تحصیلى)در بهمن ماه ١٣٩٧ در رشته‌هاى زیر در مقطع کاردانی دانشجو می‌پذیرد: کارهای .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه | پذیرش تکمیل ظرفیت کارشناسی
دانشگاه پارس - دانشگاه اساتید برتر (دانشگاه سطح یک بر اساس رتبه‌بندی سال ١٣٩٤ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) در مرحله دوم تکمیل ظرفیت بدون کنکور (بر اساس سوابق تحصیلى) در بهمن ماه ١٣٩٧ در رشته‌هاى زیر در مقطع کارشناسى دانشجو می‌پذیرد: ارتباط تصویری| معرفی اساتید باستان شناسی| .... (ادامه مطلب)

اطلاعيه مهم آموزشی دانشجویان کارشناسی ارشد
تاریخ نهایی تحویل فرم تمدید پایان نامه دانشجویان کارشناسى ارشد که در نیمسال اول تحصیلی ٩٨-٩٧ و نیمسال های قبل از آن واحد پایان نامه را اخذ نموده اما موفق به دفاع از پایان نامه در این نیمسال تحصیلی نشده اند، می بایست تا روز پنجشنبه مورخ ١٣٩٧/١١/٠٤ فرم تمدید واحد پایان نامه خود را به واحد آموزش .... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ چگونگی درک فیلم
چگونگی درک فیلم موضوع: سینما نویسنده : جیمز موناکو مترجم : حمیدرضا احمدی لاری و حسین سلطان محمدی، منیژه بهارلو ناشر: بنیاد سینمایی فارابی موناکو اطلاعات فراوانی را یک جا جمع کرده و آن ها را به شیوه ای ساده اما روشمند کنار هم قرار داده است...بزرگ ترین مزیت این اثر،صرف نظر از وسعت دامنه .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه: تاریخ تحویل کارآموزی و فرم آمادگی دفاع کارشناسی ارتباط تصویری
به اطلاع دانشجویان محترم ارتباط تصویری در مقطع کارشناسی می‌رساند؛ تاریخ تحویل کارآموزی دانشجویان تا تاریخ 13 بهمن ماه سال جاری در نظر گرفته شده است. همچنین آخرین مهلت تحویل فرم آمادگی دفاع دانشجویان کارشناسی ارتباط تصویری تا تاریخ 30 دی ماه سال جاری است..... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ فیلم‌برداری (نظری و عملی)
عنوان: فیلم برداری (نظری و عملی) موضوع: فیلم برداری نویسنده : بلین براون مترجم : رضا نبوی ناشر: دانشگاه هنر فیلمبردار نیاز به دانستن چه مواردی راجع به فیلمسازی دارد تا وظیفه‌اش را دقیق انجام دهد؟ "تقریبآ همه موارد" وظیفه داستان‌گویی با دوربین است، هر چه بیشتر درباره عناصر .... (ادامه مطلب)

تاریخ امتحانات دانشجویان دوره های ماینور
قابل توجه دانشجویان دوره های تخصصی تکمیلی (Minor) می توانید روز و ساعت تاریخ امتحانات خود را از اینجا ببینید. لطفا به نام درس و استاد دقت نمایید. موفق باشید. گروه دوره های تخصصی تکمیلی minor.parsuniversity@gmail.com .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه مهم | قوانین و مقررات آزمون
قوانین و مقررات برگزاری امتحانات به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می­رساند لازم است پیش از شروع امتحانات و در تاریخ قید شده در سایت و کانال دانشگاه با مراجعه به پرتال دانشجویی نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه و مراجعه به واحد آموزش جهت ممهور نمودن کارت ورود به جلسه اقدام نمایند. رعایت .... (ادامه مطلب)

دکاتاک ۱۲: شهر و دانشگاه
دانشگاه معماری و هنر پارس به عنوانِ دانشگاهی تأثیرگُذار در معماری و شهرسازی کشور همواره سعی در برقراری ارتباط بینِ فضای آکادمیک و جامعه دارد. از این رو با توجه به اهداف دانشگاه معماری و هُنر پارس در راستای ِ ایفای نقش در مقام یک نهاد علمی، در جهتِ احیاء بافت ارزشمند و ارتقاء کیفیتِ زندگیِ اجتماعی .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه: نتایج شورای تحصیلات تکمیلی (رشته فناوری معماری)
قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد: نتایج بررسی فرم های شماره 1 و شماره 2 دانشجویان رشته فناوری معماری (بایونیک و دیجیتال) به پیوست اعلام می گردد. نتایج بررسی فرم های شماره 1 و شماره 2 پیشنهاده تحصیلات تکمیلی دانشگاه پارس.... (ادامه مطلب)

• بازدید علمی دانشجویان رشته طراحی و ساخت طلا و جواهر دانشگاه معماری و هنر پارس از کارگاه زرگری
بازدید علمی دانشجویان رشته طراحی و ساخت طلا و جواهر دانشگاه معماری و هنر پارس با هماهنگی سرکار خانم مهندس زارع مدیر گروه رشته طراحی و ساخت طلا و جواهر و به سرپرستی و نظارت استاد محترم درس زرگری 2 جناب آقای صادقی و سرکار خانم قهرمانی در روز 23 آذر ماه سال 97 از کارگاه زرگری و طلاسازی برگزار .... (ادامه مطلب)

آئین نکوداشت و گشایش نمایشگاه مروری بر آثار جلال شباهنگی استاد برجسته دانشگاه معماری و هنر پارس
آیین نکوداشت استاد برجسته دانشگاه معماری و هنر پارس جلال شباهنگی نقاش، گرافیست، مجسمه‌ساز و عضو پیوسته فرهنگستان هنر، دهم دی‌ ماه سال جاری در این فرهنگستان برگزار می‌شود. گشایش نمایشگاه کامل‌ترین مجموعه آثار جلال شباهنگی در موسسه صبای فرهنگستان هنر پس از برگزاری این نکوداشت نیز .... (ادامه مطلب)

موفقیت دانشجوی طراحی صنعتی دانشگاه پارس در مسابقات ربوکاپ آسیا و اقیانوسیه 2018
دانشجوی طراحی صنعتی دانشگاه معماری و هنر پارس موفق به کسب مقام اول در مسابقات ربوکاپ آسیا و اقیانوسیه 2018 همراه با تیم خود شد. این مسابقات در ۲۲ لیگ و با حضور ۲۵۰۰ شرکت کننده در قالب ۲۲۰ تیم از ۱۴ کشور آسیایی و اقیانوسیه در محل نمایشگاه بین‌المللی کیش و واحد امارات برگزار شد. جناب آقای .... (ادامه مطلب)

برگزاری کارگاه سازه‌های تغییر فرم‌پذیر، قیچی‌سان
یلدای 97 همزمان بود با کارگاه سازه های تغییرفرم‌ پذیر - قیچی سان در دانشگاه معماری و هنر پارس. یلدایی به یاد ماندنی در کنار دانشجویان فعال کارشناسی ارشد فناوری معماری، پروفسور گلابچی و همچنین دکتر سیاوش تیموری. اساتید بزرگواری که با حضور خود در کارگاه، خصوصا در مرحله مسابقه و بارگذاری پل .... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ آسایش حرارتی و کیفیت هوای داخل
آسایش حرارتی و کیفیت هوای داخل مولف کتاب: محمدرضا سلطاندوست ناشر: یزدا شرایط آسایش، فارغ از پارامترهای فیزیکی، به عنوان یک حس، وابسته به برخی پارامترهای روانی و حالت های خاص و همین طور عادت هاست. بنابراین می توان عوامل موثر بر شرایط آسایش را در سه گروه محیطی، شخصی و مکمل دسته بندی کرد. عواملی .... (ادامه مطلب)

نتایج جلسه تحصیلات تکمیلی آذر ماه
قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد: نتایج بررسی فرم های شماره 1 و شماره 2 دانشجویان به پیوست اعلام می گردد. لازم به ذکر است نتایج بررسی فرم های دانشجویان رشته‌هایی که در این اطلاعیه اعلام نشده است، متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد. نتایج بررسی فرم های شماره 1 و شماره 2 پیشنهاده .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه مهم | دریافت کارت آزمون
قابل توجه کلیه دانشجویان دانشگاه پارس؛ به اطلاع کلیه دانشجویان در تمامى مقاطع می‌رساند، از آنجا که ارائه کارت ورود به جلسه جهت شرکت در جلسات امتحان و تحویل پروژه‌ها ضروری است، لازم است دانشجویان از تاریخ ٩٧/١٠/٠١ لغایت ٩٧/١٠/٠٦ وارد پرتال دانشجویی خود شده و اقدام به پرینت کارت ورود به .... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ حکمت هنر و زیبایی در اسلام
عنوان: حکمت هنر و زیبایی در اسلام مولف: شهرام پازوکی ناشر:فرهنگستان هنر کتاب حکمت هنر و زیبایی در اسلام، از چهار گفتار تشکیل شده که ماحصل جلساتی است که فرهنگستان هنر پیرامون فلسفه و حکمت هنر ترتیب داده و در آن هر یک از اساتید و صاحب نظران مطالبی را به صورت خلاصه ارائه داده اند. نویسنده در .... (ادامه مطلب)

برگزاری نشست اساتید و مدرسین دپارتمان طراحی و ساخت طلا و جواهر
نشست اساتید و مدرسین دپارتمان تازه تأسیس رشته طراحی و ساخت جواهر با حضور پرفسوگلابچی ریاست دانشگاه معماری و هنر پارس در روز پنجشنبه 15 آذر، در حال و هوای گرامیداشت روز دانشجو، برگزار گردید این نشست به دعوت و مدیریت سرکارخانم مهندس زارع (مدیر گروه رشته طراحی و جواهر) شکل گرفته بود و از نکات شایان .... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ هنر سینما
هنر سینما مولف: دیوید بوردول مترجم: فتاح محمدی انتشارات: مرکز قصد این کتاب آشنا کردن خواننده با زیبایی شناسی فیلم و بررسی جنبه های هنری سینما است. نویسندگان این کتاب که در میان علاقه مندان سینما نام هایی آشنا و معتبر هستند، پس از بررسی چگونگی تولید فیلم و فرآیند و .... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ معماری تغییرفرم‌پذیر
معماری تغییر فرم پذیر مؤلفان: دکتر محمود گلابچی؛ دکتر کتایون تقی‌زاده؛ لادن وجدان‌زاده ناشر: انتشارات دانشگاه تهران تغییرفرم‌پذیری در معماری امروزی امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر بوده و ضامن بقای آن و تأمین خواسته‌ها و نیازهای کاربران فضاهای معماری است. همچنین در بسیاری از .... (ادامه مطلب)

برگزاری مراسم روز دانشجو
16آذر سال 1332 اتفاقی در ایران رخ داد که از رخدادهای آغازین حرکت مردمی این کشور بود تا در پایان به انقلاب شکوهمند اسلامی منتج شود. اعلان مخالفت دانشجویان با حضور رییس جمهور ایالات متحده و تقابل نیروهای شاهنشاهی با آنها که به شهادت 3 دانشجو انجامید، در تاریخ ایران ماندگار شد تا روزی را به نام .... (ادامه مطلب)

zohreh seifi
.... (ادامه مطلب)

setare moosavi mehraban
.... (ادامه مطلب)

sarvin zhalehrokh simaei
.... (ادامه مطلب)

sara ebadi
.... (ادامه مطلب)

hamed norouzi
.... (ادامه مطلب)

saba nazarian
.... (ادامه مطلب)

rahemeh tabarraei
.... (ادامه مطلب)

peyman ahmadi
.... (ادامه مطلب)

sadjad jahanshahi
.... (ادامه مطلب)

parisa nadiri asl
.... (ادامه مطلب)

niloufar ebrahimi
.... (ادامه مطلب)

azyn bahrampouri
.... (ادامه مطلب)

mona ahmadi
.... (ادامه مطلب)

mohsen hosseinkhani
.... (ادامه مطلب)

mohammad ahmadmoazzam
.... (ادامه مطلب)

melika hajnorouzi
.... (ادامه مطلب)

mahdieh ameri
.... (ادامه مطلب)

mahboobeh alinadersooei
.... (ادامه مطلب)

1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  -  

  • نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی- خیابان دوم- خیابان انتصاریه
  • رایانامه: info [at] pu.ac.ir
  • تلفن ثابت: ۶-۸۸۳۳۰۹۰۴(۰۲۱)
  • نمابر: ۸۸۳۳۹۸۰۳(۰۲۱)
  • شماره پیامک: ۲۰۰۰۰۸۰۸۰۸۸۰
  •  کد پستی : ۱۴۱۳۹۱۵۳۶۱

خانه     |    آرشیو کل مطالب    |     RSS     |    اینستاگرام    |     لینکدین     | ارتباط با ما