موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
انتشارات دوره های تخصصی تکمیلی(Minor) همایش ملی مدیریت ساخته ها دانلودها فایل های آموزشی کانون دانش آموختگان پخش زنده
راهنمای سامانه آموزش مجازی
خبرنامه علمی پارس
  آرشیو تمام مطالب
اطلاعیه: اعلام برنامه کلاس‌های دانشجویان جدیدالورود مقطع کارشناسی ارشد
با عرض تبریک مجدد به دانشجویان جدیدالورود دانشگاه معماری و هنر پارس در مقطع کارشناسی ارشد؛ به اطلاع می‌رساند برنامه‌های کلاسی نیمسال اول 1402-1403 به شرح زیر است: فناوری معماری - بایونیک فناوری معماری - دیجیتال برنامه‌ریزی شهری پژوهش هنر سینما طراحی شهری طراحی صنعتی طراحی .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه تمدید مهلت ثبت نام حضوری و آنلاین پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی ارشد
به اطلاع پذیرفته‌شدگان محترم مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه معماری و هنر پارس می‌رساند، مهلت ثبت نام به صورت "حضوری" در محل دانشگاه تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ١4٠٢/٠6/٢٢ و یا به صورت "آنلاین" از طریق لینک زیر تا پایان وقت اداری روز جمعه ١4٠٢/٠6/٢4 تمدید گردیده است. .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه مهم تحصیلات تکمیلی دربارۀ تدوین و ثبت پیشنهاده پژوهشی (پروپوزال) پایان‌نامه مقاطع کارشناسی
قابل توجه تمامی دانشجویان و دانش‌پژوهان مقاطع کارشناسی موسسه آموزش عالی معماری و هنر پارس: دانشجویان و دانش‌پژوهان گرامی صرفاً تا تاریخ 30 شهریورماه1402 فرصت دارند پیشنهاده (پروپوزال) پایان‌نامه را زیرنظر استاد راهنما گرامی تدوین نمایند و سپس از طریق"سامانه ثبت درخواست" ارسال .... (ادامه مطلب)

فراهم شدن امکان ثبت نام آنلاين برای پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پارس
ضمن تبریک مجدد به پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه معماری و هنر پارس، به اطلاع می رساند علاوه بر امکان ثبت نام حضورى پذیرفته شدگان در محل دانشگاه، امکان ثبت نام به صورت آنلاین در سایت دانشگاه پارس (در قسمت سامانه ثبت نام) و یا از طریق لینک مستقیم زیر وجود دارد. https://reg.pu.ac.ir آدرس .... (ادامه مطلب)

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه معماری و هنر پارس | برگزاری جلسه معرفی دانشگاه پارس
ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان در دانشگاه معماری و هنر پارس (دانشگاه سطح یک کشور براساس رتبه بندی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) به اطلاع می رساند ثبت نام از پذیرفته شدگان مقطع کارشناسى ارشد از روز سه شنبه ١٤٠٢/٠٦/١٣ از ساعت ٨ الی ١٨ در محل دانشگاه به صورت حضوری آغاز گردیده است.‎ همچنین جلسه اى .... (ادامه مطلب)

نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ اعلام شد | آغاز ثبت نام از ۱۴ شهریور
ضمن تبریک به پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه‏ پارس، دانشگاه اساتید برتر، (که در رتبه بندی سال 1394 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در زمره موسسات آموزش عالی و دانشگاه های سطح یک کشور قرار گرفته است) در رشته ‏های: طراحی و ساخت طلا و جواهر - معرفی اساتید کارگردانی (نمایش) - معرفی .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه مهم تحصیلات تکمیلی دربارۀ تدوین و ثبت پیشنهاده پژوهشی (پروپوزال) پایان‌نامه مقاطع کارشناسی
قابل توجه تمامی دانشجویان و دانش‌پژوهان مقاطع کارشناسی موسسه آموزش عالی معماری و هنر پارس: دانشجویان و دانش‌پژوهان گرامی صرفاً تا تاریخ 30 شهریورماه 1402 فرصت دارند پیشنهاده (پروپوزال) پایان‌نامه را زیرنظر استاد راهنمای گرامی تدوین نمایند و سپس از طریق"سامانه ثبت درخواست" ارسال .... (ادامه مطلب)

اطلاعيه آغاز انتخاب واحد نيم‌سال اول سال تحصيلی ١۴٠٣-۱۴۰۲
به اطلاع کلیه دانشجویان دانشگاه معماری و هنر پارس در تمامی مقاطع کارشناسی ارشد، کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته و کاردانی می‌رساند محدوده زمانی انتخاب واحد نیم‌سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ از روز دوشنبه 6 شهریور ماه لغایت دوشنبه ١٣ شهریور ماه 1402 به "تفکیک مقطع و رشته دانشجویان و بر .... (ادامه مطلب)

انتخاب رشته مقطع کارشناسی پیوسته (بر اساس سوابق تحصیلی)، تمدید شد
به اطلاع داوطلبان ورود به دانشگاه بر اساس سوابق تحصیلی می‌رساند، به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که به دلیل عدم دریافت کد 19 رقمی موفق به ثبت‌نام در مرحله انتخاب رشته نشده‌اند، زمان ثبت‌نام در پذیرش این دوره‌ها تا روز پنج‌شنبه به تاریخ 1402/06/09 تمدید شده است و .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه سازمان سنجش؛ اعلام کد رشته‌های کارشناسی پیوسته (صرفا سوابق تحصیلی) و زمان انتخاب رشته
بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، داوطلبان علاقه‌مند به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی پیوسته مى‌توانند از روز سه‌شنبه به تاریخ 31 مرداد 1402 تا روز شنبه به تاریخ 4 شهریور 1402 با مراجعه به وبسایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند. دانشگاه پارس .... (ادامه مطلب)

مهندسی نقشه برداری
از زبان استاد عباسعلی صالح آبادی بشنویم: #code# برخی از اساتید رشته مهندسی نقشه برداری: .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه | آغاز فرایند انتخاب رشته مقطع کارشناسی پیوسته 1402
بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، داوطلبان علاقه‌مند به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی پیوسته مى توانند با مراجعه به وبسایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند. دانشگاه پارس دانشگاه اساتید برتر (دانشگاه سطح یک بر اساس نظام رتبه‌بندی سال ١٣٩٤ وزارت علوم، .... (ادامه مطلب)

معرفی رشته صنایع دستی
معرفی رشته: صنایع دستی و یا آن گونه که در برخی منابع با عنوان "هنرهای سنتی" از آن نام برده می شود گونه ای از فعالیت یا هنر صناعی (ساختنی) است که در آن اشیاء کاربردی-تزیینی به طور کامل یا به کمک ابزارهای ساده و غیر خودکار (اتوماتیک/ماشین) همانند انواع بُرنده ها، ابزار حکاکی، ابزار بافت، دارها و .... (ادامه مطلب)

پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه معماری و هنر پارس
به اطلاع دانشجویان ممتاز مقطع کارشناسی کلیه دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی که واجد شرایط آئین‌نامه شماره 77948/21 مورخ 93/05/05 (آیین نامه استعدادهای درخشان) و ابلاغیه شماره 96474/21 مورخ 94/05/24 هستند، می‌رساند دانشگاه معماری و هنر پارس در مقطع کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی .... (ادامه مطلب)

تمدید مهلت ثبت نام و انتخاب رشته مقطع کاردانی ۱۴۰۲ بر اساس سوابق تحصیلی
بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور داوطلبان علاقه‌مند به ادامه تحصیل در "مقطع کاردانی" بر اساس سوابق تحصیلی که تا کنون موفق به انتخاب رشته و ثبت نام نشده‌اند، مى توانند تا روز چهار‌شنبه مورخ 1402/04/28 با مراجعه به وبسایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام .... (ادامه مطلب)

همایش تخصصی معماری و طراحی شهری با موضوع "چگونه طراحی شهری مستعمره معماری و معماری منظر می شود؟" برگزار شد
همایش تخصصی معماری و طراحی شهری با موضوع "چگونه طراحی شهری مستعمره معماری و معماری منظر می شود؟" در روز پنج‌شنبه مورخ 22 تیرماه 1402 به همت واحد آموزش دانشگاه معماری و هنر پارس و با حضور بنیان‌گذار دانشگاه، جناب آقای پروفسور محمود گلابچی برگزار گردید. در این نشست استاد محترم جناب آقای .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه سازمان سنجش | ثبت نام و انتخاب رشته در مقطع کاردانی سال ۱۴۰۲ شروع شد
دانشگاه معماری و هنر پارس (دانشگاه سطح یک کشور طبق رتبه بندی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) همانند سال‌های گذشته در رشته های برتر مقطع کاردانی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور دانشجو می‌پذیرد. بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور داوطلبان علاقه‌مند به ادامه تحصیل در "مقطع کاردانی" بر .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه سازمان سنجش: انتخاب رشته مقطع کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) تمدید شد
بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور داوطلبان علاقه‌مند به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسى ناپیوسته (کاردانى به کارشناسى) برای نوبت مهر ماه 1402 مى توانند تا روز یک‌شنبه مورخ 1402/04/04 با مراجعه به وب‌سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. دانشگاه پارس (دانشگاه .... (ادامه مطلب)

بازدید از خانه اردیبهشت عودلاجان توسط دانشجویان معماری
دانشجویان کارشناسی معماری همراه با استاد گرامی سرکار خانم دکتر حناچی، 5 خرداد ماه به بازدید خانه اردیبهشت در محله تاریخی عودلاجان تهران رفتند گزارشی به قلم دکتر حناچی را در ادامه می‌خوانیم: "گزارشی کوتاه از بازدیدی علمی-کاوشگرانه از یکی از محلات قدیمی تهران یعنی محله پامنار -خانه .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه مهم واحد تحصيلات تكميلی و آموزش در ارتباط با «تمدید» مهلت ثبت درخواست مجوز دفاع از پایان‌نامه - تا ۲۲ خرداد تمدید شد
واحد تحصیلات تکمیلی دانشگاه معماری و هنر پارس به اطلاع می‌رساند: تمامی دانشجویان دانشگاه معماری و هنر پارس در کلیه مقاطع تحصیلی که خواستار دفاع از پایان‌نامه خود در تیر ماه 1402 هستند، در نظر داشته باشند که در راستای تسهیل امور دانشجویان دانشگاه پارس، مهلت ثبت درخواست مجوز دفاع از .... (ادامه مطلب)

مهلت انتخاب رشته آزمون كارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ تا پایان روز شنبه ۲۰ خرداد ماه
سرپرست معاونت امور آزمون‌های سازمان سنجش کشور از تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1402 تا پایان روز شنبه 20 خرداد ماه خبر داد. انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته از روز 11 خرداد ماه آغاز شده و به منظور مساعدت با متقاضیانی که تا امروز 16 خرداد ماه موفق به انتخاب .... (ادامه مطلب)

خبر: امکان مشاوره جهت انتخاب رشته برای داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد فراهم شد
به اطلاع داوطلبان محترم مقطع کارشناسی ارشد می‌رساند، واحد ثبت نام دانشگاه معماری و هنر پارس جهت راهنمایی هر چه بهتر شما عزیزان برای انتخاب رشته‌، امکان اخذ مشاوره تحصیلی را فراهم آورده است. مشاوران در روزهای شنبه مورخ 1402/03/13 و سه‌شنبه مورخ 1402/03/16 از ساعت 9 تا 17 آماده گفتگو .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه مهم واحد تحصيلات تكميلی و آموزش در ارتباط با «تمدید» مهلت ثبت درخواست مجوز دفاع از پایان‌نامه
واحد تحصیلات تکمیلی دانشگاه معماری و هنر پارس به اطلاع می‌رساند: تمامی دانشجویان دانشگاه معماری و هنر پارس در کلیه مقاطع تحصیلی که خواستار دفاع از پایان‌نامه خود در تیر ماه 1402 هستند، در نظر داشته باشند که در راستای تسهیل امور دانشجویان دانشگاه پارس، مهلت ثبت درخواست مجوز دفاع از .... (ادامه مطلب)

سومین همایش سالانه «هفته پژوهش» دانشگاه معماری و هنر پارس در حوزه "هنر دیجیتال" برگزار شد
سومین همایش سالانه «هفته پژوهش» دانشگاه معماری و هنر پارس در حوزه "هنر دیجیتال" با هماهنگی و برنامه‌ریزی معاونت پژوهشی دانشگاه و با حضور دانش‌پژوهشان، استادان، دانشجویان، و همراهی محققان و علاقمندان هنر و اندیشه و اهل فرهنگ، چهارشنبه 20 و پنج‌شنبه 21 اردیبهشت‌ماه .... (ادامه مطلب)

کارشناسی ارشد کارگردانی (نمایش)
برخی از اساتید کارشناسی ارشد رشته کارگردانی (نمایش): .... (ادامه مطلب)

کارشناسی ارشد طراحی طلا و جواهر
برخی از اساتید کارشناسی ارشد رشته طراحی طلا و جواهر: .... (ادامه مطلب)

کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی
برخی از اساتید کارشناسی ارشد رشته ادبیات نمایشی: .... (ادامه مطلب)

کارشناسی ارشد بازیگری
برخی از اساتید رشته کارشناسی ارشد بازیگری: .... (ادامه مطلب)

نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 1402 اعلام شد | آغاز فرایند انتخاب رشته از 11 خرداد
به ‌اطلاع‌ متقاضیان شرکت‌کننده در آزمون‌ کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1402 می‌رساند، داوطلبان می‌توانند از روز چهار‌شنبه مورخ 1402/03/10 دفترچه راهنمای انتخاب رشته تحصیلی را از وب‌سایت سازمان سنجش آموزش کشور دریافت نموده و از روز پنج‌شنبه مورخ 1402/03/11 .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه مهم واحد آموزش در ارتباط با برگزارى امتحانات نيمسال دوم سال تحصيلی۱۴۰۲-۱۴۰۱ مورخ ۱۴۰۲/٠٣/٠٤
به اطلاع کلیه دانشجویان میرساند موارد ذیل در خصوص اتمام نیمسال جارى در شوراى آموزشى تصویب گردیده است: ١- پایان رسمى نیمسال جارى روز "جمعه" مورخ 1402/04/02 مى باشد. 2- کلیه امتحانات از روز "شنبه" مورخ 1402/04/03 به صورت حضورى آغاز مى گردد که روز و تاریخ دقیق هر امتحان در کارت ورود به جلسه آزمون .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه تحصیلات تکمیلی دربارۀ برگزاری جلسات دفاع مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد نیم‌سال دوم تحصیلی 1402-1401 (تیر 1402) - (تمدید مهلت‌ها)
جهت دریافت اطلاعیه کلیک کنید.... (ادامه مطلب)

اطلاعیه تحصیلات تکمیلی دربارۀ برگزاری جلسات دفاع مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد نیم‌سال دوم تحصیلی 1402-1401 (تیر 1402)
جهت دریافت اطلاعیه کلیک کنید.... (ادامه مطلب)

اطلاعيه مهم دانشجویان غیر ایرانی (اتباع)
به اطلاع کلیه دانشجویان غیرایرانی (اتباع) میرساند طبق آیین نامه وزارت علوم به شماره 41/4/128402 مورخ 1401/10/11، براساس شیوه نامه جذب و پذیرش دانشجویان غیر ایرانی، تحصیل در جمهوری اسلامی ایران تنها با "گذرنامه الکترونیکی" معتبر امکان پذیر است و مهلت داده شده برای ادامه تحصیل به دانشجویان با کارت .... (ادامه مطلب)

گرامی‌داشت روز معمار با حضور معماران برجسته کشور در دانشگاه پارس
دانشگاه معماری و هنر پارس برگزار مى کند: «گرامی‌داشت روز معمار با حضور معماران برجسته کشور» محور هاى اصلى برنامه: محور اول: سخنرانی ده معمار پیشکسوت در مورد آینده معماری ایران محور دوم: تجلیل و اهدای تندیس به معماران تأثیرگذار معاصر کشور و ارائه دیدگاه‌های ایشان در .... (ادامه مطلب)

اطلاعيه نحوه ادامه برگزارى كلاس هاى نيمسال دوم تحصيلى در سال جديد
ضمن عرض تبریک سال نو و فرا رسیدن ماه مبارک رمضان خدمت اساتید، دانشجویان و خانواده هاى محترمشان بدینوسیله به اطلاع مى رساند کلیه کلاس هاى نیمسال جارى از روز دوشنبه مورخ ١٤ فروردین ماه ١٤٠٢ طبق روال گذشته و بر اساس آخرین تائیدیه انتخاب واحد دانشجویان به صورت رسمی برگزار خواهد شد. با آرزوی سالی .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه؛ برنامه زمانی و محل تشکیل کلاس‌ها در فرهنگستان هنر ایران
به اطلاع دانشجویان محترم می‌رساند؛ برنامه زمانی و محل تشکیل کلاس‌هایی که در فرهنگستان هنر ایران برگزار می‌گردد در فایل پیوست شده، قرار دارد. لذا لازم است جهت شرکت در این کلاس‌ها به محل فرهنگستان هنر ایران واقع در (خیابان طالقانی؛ بعد از میدان فلسطین، نرسیده به تقاطع ولیعصر، .... (ادامه مطلب)

اطلاعيه آغاز انتخاب واحد نيمسال دوم سال تحصيلى ١٤٠١
به اطلاع کلیه دانشجویان دانشگاه معماری و هنر پارس در تمامی مقاطع کارشناسی ارشد، کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته و کاردانی می‌رساند بازه انتخاب واحد نیم‌سال دوم سال تحصیلی ١٤٠١ در بازه زمانی یکشنبه مورخ 16 بهمن ماه لغایت روز یکشنبه مورخ 23 بهمن ماه ١٤٠١ (به تفکیک مقطع و رشته دانشجویان .... (ادامه مطلب)

اطلاعيه آغاز انتخاب واحد نيمسال دوم سال تحصيلى ١٤٠١
به اطلاع کلیه دانشجویان دانشگاه معماری و هنر پارس در تمامی مقاطع کارشناسی ارشد، کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته و کاردانی می‌رساند بازه انتخاب واحد نیم‌سال دوم سال تحصیلی ١٤٠١ در بازه زمانی یکشنبه مورخ 16 بهمن ماه لغایت روز یکشنبه مورخ 23 بهمن ماه ١٤٠١ (به تفکیک مقطع و رشته .... (ادامه مطلب)

آغاز ثبت نام نهایی مقطع کارشناسی ناپیوسته نوبت بهمن از روز پنج‌شنبه 13 بهمن 1401
ضمن تبریک به پذیرفته‌شدگان نوبت بهمن 1401 مقطع کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) دانشگاه‏ پارس، دانشگاه اساتید برتر، (که در رتبه بندی سال 1394 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در زمره موسسات آموزش عالی و دانشگاه های سطح یک کشور قرار گرفته است) در رشته‌های: مهندسی معماری | معرفی .... (ادامه مطلب)

آغاز ثبت نام نهایی نوبت بهمن ماه کاردانی از روز پنج‌شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱
ضمن تبریک به پذیرفته‌شدگان مقطع کاردانی دانشگاه‏ پارس نوبت بهمن ۱۴۰۱، دانشگاه اساتید برتر، (که در رتبه بندی سال 1394 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در زمره موسسات آموزش عالی و دانشگاه های سطح یک کشور قرار گرفته است) در رشته ‏های: شهرسازی | آشنایی با رشته نقشه کشی معماری | آشنایی با .... (ادامه مطلب)

1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  -  

  • نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی- خیابان دوم- خیابان انتصاریه
  • رایانامه: info [at] pu.ac.ir
  • تلفن ثابت: ۵۸۱۳۸۰۰۰ - ۹۱۰۳۰۳۰۱ (۰۲۱)
  • شماره پیامک: ۲۰۰۰۰۸۰۸۰۸۸۰
  •  کد پستی : ۱۴۱۳۹۱۵۳۶۱

خانه     |    آرشیو کل مطالب    |     RSS     |    اینستاگرام    |     لینکدین     | ارتباط با ما