موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
تحصیلات تکمیلی انتشارات پیام پارس دوره های تخصصی تکمیلی(Minor) دانلودها
  آرشیو تمام مطالب
قابل توجه دانشجویان دوره های تخصصی تکمیلی
قابل توجه دانشجویان دوره های تخصصی تکمیلی (Minor) به اطلاع می رساند می توانید جهت اطلاع از مبلغ شهریه و پرداخت آن به سرکار خانم هاشمی مراجعه نمایید. لازم به ذکر است مهلت تسویه حساب تا تاریخ 31 فروردین تمدید شده و دانشجویانی که تا این تاریخ اقدام به پرداخت شهریه نکرده باشند، اجازه حضور در کلاس ها .... (ادامه مطلب)

برگزاری مراسم تجلیل از دانشجویان برگزیده جشنواره های ملی | سخنرانی پروفسور سالواتوره زینگاله
روز شنبه بیستم اسفند ماه، مراسم تجلیل از برگزیدگان "جشنواره مد و لباس فجر" و "هکاتون طراحی زیورآلات و پوشاک با محوریت سوره مبارکه کوثر" با حضور ریاست محترم دانشگاه، پروفسور محمود گلابچی و اساتید و مدیران گروه طراحی صنعتی، طراحی و ساخت طلا و جواهر و نماینده گروه طراحی پوشاک برگزار شد. همچنین این .... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ سیر و صور نقاشی در ایران
سیر و صور نقاشی در ایران نویسنده: آرتوراپهام پوپ مترجم: یعقوب آژند انتشارات مولی کتاب سیر و صور نقاشی ایران دیدگاه های 63 تن از محققان و هنر شناسان جهان در قلمرو هنر ایران است که مباحث آنان دوران نوسنگی تا سده نوزدهم را شامل می شود. در کتاب سیر و صور نقاشی ایران، معماری، نقاشی و هنرهای صناعی .... (ادامه مطلب)

سخنرانی سالواتوره زینگاله | تجلیل از برگزیدگان "جشنواره مد و لباس فجر" و "هکاتون لباس و زیورآلات با محوریت سوره کوثر"
.... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ تبلیغات خلاق
تبلیغات خلاق نویسنده: لوک سولیوان مترجم: فرزاد مقدم انتشارات سیته تبلیغات خلاق که راهنمایی کلاسیک برای خلق یک تبلیغات فوق‌العاده است، یکی از کاربردی‌ترین و جذاب‌ترین کتاب‌های موجود در زمینه‌ی آموزش تبلیغات به شمار می‌آید. لوک سولیوان چندی پیش با افزودن مطالب و .... (ادامه مطلب)

چگونه برای مهرماه ۹۸ در دانشگاه پارس ثبت نام کنیم؟
.... (ادامه مطلب)

مسابقه بین المللی طراحی برای سالمندان بالای ۷۰ سال | همکاری پارس‌آیوکد و راگ‌لب اسلوونی
راگ لب (ROG LAB) یک کارگاه ساخت در پایتخت کشور اسلوونی است. این مجموعه به عنوان مجری برنامه بین المللی طراحی برای سالمندان بالای 70 سال اقدام به برگزاری مسابقه ای در سطح جهان کرده است. در راستای این برنامه، راگ لب از پارس آیوکد به عنوان فب لب همکار درخواست همیاری نموده است. مجموعه پارس .... (ادامه مطلب)

سمینار و کارگاه آموزشی: سیستم‌های ساخت و ساز خشک
تا قبل از جنگ جهانى دوم، اندود گچى رایج ترین مصالح براى پوشش داخلى منازل، ساختمان هاى ادارى و بسیارى از ساختمان ها در اروپا به شمار مى رفت. در آن زمان واژه خشک براى مصالح پوششى دیوار که نیاز به اندود گچ نداشت، به کار مى رفت. در سال هاى پس از جنگ جهانى دوم استفاده از سیستم‌های دیوار خشک .... (ادامه مطلب)

درخشش دانشجویان طراحی جواهر و طراحی لباس دانشگاه پارس در عرصه مسابقات ملی: هکاتون طراحی لباس و زیورآلات با محوریت سوره مبارکه کوثر
مسابقه (هکاتون) مرکز رشد قرآنی جهاد دانشگاهی با موضوع طراحی لباس و زیورالات با محوریت سوره مبارکه کوثر آغاز شد که در جریان این ورکشاپ، اساتید گروه طراحی جواهر دانشگاه پارس از جمله: محمدسلیمیان، زهره حسینی و محمدحسین شریفی به ایراد سخنرانی و برگزاری کارگاه آموزشی و هدایت گروه های حاضر از دانشگاه های .... (ادامه مطلب)

درخشش دانشجویان طراحی جواهر دانشگاه پارس در عرصه مسابقات ملی: جشنواره مد و لباس فجر
هفته اول اسفند ماه 97 با خبرهای خوبی برای گروه طراحی و ساخت طلا و جواهر دانشگاه پارس همراه بود: هشتمین جشنواره مد و لباس فجر با همکاری مرکز طراحی پارس در بخش دبیرخانه و داوری آثار با حضور مهندس مریم زارع (مدیر گروه رشته طراحی جواهر) و دکتر علیرضا اژدری (مدیر گروه طراحی صنعتی) به عنوان داوران بخش .... (ادامه مطلب)

برنامه درسی دانشجویان رشته کارهای عمومی ساختمان (جدیدالورود)
با عرض تبریک به دانشجویان جدیدالورود رشته کارهای عمومی ساختمان دانشگاه معماری و هنر پارس، به اطلاع می‌رساند برنامه کلاسی به شرح زیر است. برای تمام دانشجویان، موفقیت در نیمسال جدید را آرزومندیم. دانلود برنامه درسی.... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ سبک‌شناسی معماری داخلی (۳)
مجموعه سبک شناسی معماری داخلی(درسه جلد) معرفی جلد سوم معماری هند مولف کتاب: محمود گلابچی - آیدا زینالی فرید ناشر: دانشگاه پارس برای بخش سوم این سری کتاب ها سبک شناسی معماری داخلی هند در نظر گرفته شده است. برخلاف تصور بسیاری از مردم معماری داخلی تنها به فضای داخلی وچیدمان عناصر مربوط نمی شود .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه تحصیلات تکمیلی: نتایج شورای دی ماه (رشته معماری)
قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد معماری: نتایج بررسی فرم‌های شماره 1 و شماره 2 دانشجویان به پیوست اعلام می‌گردد. نتایج بررسی فرم های شماره 1 و شماره 2 پیشنهاده تحصیلات تکمیلی دانشگاه پارس.... (ادامه مطلب)

برنامه درسی دانشجویان رشته طلا و جواهر (ورودی بهمن 97)
با عرض تبریک به دانشجویان جدیدالورود رشته طلا و جواهر دانشگاه معماری و هنر پارس، به اطلاع می‌رساند تاریخ شروع کلاسها از روز چهارشنه مورخ 01-12-97 خواهد بود و برنامه کلاسی به شرح زیر است. برای تمام دانشجویان، موفقیت در نیمسال جدید را آرزومندیم. برنامه کلاسی .... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ سبک‌شناسی معماری داخلی (۲)
مجموعه سبک شناسی معماری داخلی(درسه جلد) معرفی جلد دوم معماری یونان مولف کتاب: محمود گلابچی - آیدا زینالی فرید ناشر: دانشگاه پارس برای بخش دوم این سری کتاب ها سبک شناسی معماری داخلی یونان در نظر گرفته شده است که از اصلی ترین سبک های تأثیرگذار در حوزه معماری داخلی محسوب می شود. در دهه های اخیر از .... (ادامه مطلب)

بازدید ریاست دانشگاه از جلسات تحویل پروژه
بازدید ریاست دانشگاه از جلسات تحویل پروژه در پایان نیمسال اول در بسیاری از واحدهای درسی که به صورت کلاس کارگاهی برگزار می شود، ارائه طرح نهایی که نتیجه روند کارگاه در طول نیمسال است، مهم ترین بخش آن کلاس است. جلسات تحویل پروژه نهایی در حقیقت درس آخر کلاس است که به مواجهه دانشجو با محیط حرفه ای .... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه: سبک‌شناسی معماری داخلی (۱)
مجموعه سبک شناسی معماری داخلی(درسه جلد) معرفی جلد اول معماری ژاپن مولف کتاب: محمود گلابچی - آیدا زینالی فرید ناشر: دانشگاه پارس با رشد و گسترش اهمیت معماری داخلی در دهه های اخیر و کمبود اطلاعات و کتاب های تخصصی در این زمینه، لزوم وجود کتاب های در این مورد برای آشنایی بیشتر متخصصین ضروری است. .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه تحصیلات تکمیلی: نتایج شورای دی ماه
قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد: نتایج بررسی فرم‌های شماره 1 و شماره 2 دانشجویان به پیوست اعلام می‌گردد. لازم به ذکر است نتایج بررسی فرم‌های دانشجویان رشته‌ معماری، متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد. نتایج بررسی فرم های شماره 1 و شماره 2 پیشنهاده تحصیلات تکمیلی .... (ادامه مطلب)

گروه‌بندی دانشجویان جدیدالورود برخی از رشته‌ها
دانشجویان محترم رشته‌هایی که در زیر لیست آنها آمده است، لازم است با مراجعه به لینک الصاق شده نسبت به گروه خود مطلع گشته و با توجه به برنامه درسی در کلاس‌ها حضور یابند. طراحی لباس (کارشناسی پیوسته) ارتباط تصویری (کارشناسی پیوسته) طراحی صنعتی مدیریت پروژه عکاسی تلویزیون و هنرهای .... (ادامه مطلب)

قابل توجه متقاضیان مقطع کارشناسی ناپیوسته
قابل توجه متقاضیان مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه پارس-دانشگاه اساتید برتر (دانشگاه سطح یک براساس رتبه‌بندی سال ١٣٩٤ وزارت علوم، تحقیقات و فناورى) در مرحله تکمیل ظرفیت بدون کنکور (بر اساس سوابق تحصیلى)در بهمن ماه ١٣٩٧ در رشته‌هاى زیر در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشجو می‌پذیرد: .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه آموزش: ثبت نام متاخرین
اطلاعیه آموزش به اطلاع آن‌دسته از دانشجویانی که موفق به انتخاب واحد در زمان‌های معین نشده‌اند می‌رساند: از ساعت ١٠:٠٠ صبح روز چهارشنبه مورخ ١٧ بهمن ‌ماه لغایت ساعت ٢٤:٠٠ روز شنبه مورخ ٢٠ بهمن ماه با مراجعه به پورتال دانشجویی می‌توانند اقدام به انتخاب واحد .... (ادامه مطلب)

برنامه درسی دانشجویان جدیدالورود
با عرض تبریک به دانشجویان جدیدالورود دانشگاه معماری و هنر پارس، به اطلاع می‌رساند تاریخ شروع نیم‌سال تحصیلی از روز سه‌شنبه مورخ 23 بهمن ماه 1397 خواهد بود و برنامه های کلاسی به شرح زیر است. برای تمام دانشجویان، موفقیت در نیمسال جدید را آرزومندیم. کارشناسی پیوسته: ادبیات .... (ادامه مطلب)

قابل توجه متقاضیان و دانشجویان دوره های تخصصی تکمیلی
متقاضیان و دانشجویان دوره های تخصصی تکمیلی(Minor) می توانید از امروز 7 بهمن ماه جهت انتخاب واحد ماینور ارشد، از طریق سایت دانشگاه اقدام نمایید. همچنین از 10 بهمن ماه جهت انتخاب واحد ماینور کارشناسی، از طریق سایت دانشگاه اقدام نمایید. لازم به ذکر است حضور دانشجویان ماینور در کلاس ها از شروع .... (ادامه مطلب)

برنامه زمان‌بندی دفاع از پایان‌نامه در مقطع کارشناسی، بهمن 1397
برنامه زمان‌بندی دفاع از پایان‌نامه در مقطع کارشناسی، بهمن 1397 به اطلاع دانشجویان محترم مقطع کارشناسی می‌رساند؛ برنامه زمان‌بندی جلسات دفاع از پایان‌نامه به تفکیک رشته‌های مختلف در زیر آمده است. با کلیک بر روی عنوان رشته، به جداول زمان‌بندی دسترسی خواهید .... (ادامه مطلب)

برنامه زمان‌بندی دفاع از پایان‌نامه کارشناسی ارتباط تصویری، بهمن 1397
برنامه زمان‌بندی دفاع از پایان‌نامه کارشناسی ارتباط تصویری، بهمن 1397 به اطلاع دانشجویان محترم مقطع کارشناسی ارتباط تصویری می‌رساند؛ برنامه زمان‌بندی جلسات دفاع از پایان‌نامه در زیر آمده است: کارشناسی ارتباط تصویری دانشجویام محترم لازم است به نکات زیر توجه .... (ادامه مطلب)

برنامه زمان‌بندی دفاع از پایان‌نامه در مقطع کارشناسی ارشد، بهمن 1397
برنامه زمان‌بندی دفاع از پایان‌نامه در مقطع کارشناسی ارشد، بهمن 1397 به اطلاع دانشجویان محترم مقطع کارشناسی ارشد می‌رساند؛ برنامه زمان‌بندی جلسات دفاع از پایان‌نامه به تفکیک رشته‌های مختلف در زیر آمده است. با کلیک بر روی عنوان رشته، به جداول زمان‌بندی دسترسی .... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ کاربرد تزئینات در معماری قرن بیستم
کاربرد تزئینات در معماری قرن بیستم the function of ornament ناشر: علم و معمار مولف: فرشید موسوی - مایکل کوبو مترجم: مهرداد جاویدنژاد - هرمز داورپناه این کتاب مجموعه‌ای گردآوری شده و تدوین شده از سمینارهای خانم فرشید موسوی، برگزار شده در مدرسه طراحی دانشگاه هاروارد است.پرداختن به موضوعی .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه انتخاب واحد نیمسال دوم 97-98
به اطلاع کلیه دانشجویان مقاطع مختلف (کارشناسی ارشد، کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته، کاردانی) می‌رساند زمان انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی 98-97 در فاصله زمانی 7 بهمن الی 12 بهمن 97 از طریق پرتال دانشجویی خواهد بود. تاریخ انتخاب واحد با تفکیک مقاطع به شرح زیر است: کارشناسی ارشد: .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه | پذیرش تکمیل ظرفیت کاردانی
قابل توجه متقاضیان مقطع کاردانی دانشگاه پارس-دانشگاه اساتید برتر (دانشگاه سطح یک براساس رتبه‌بندی سال ١٣٩٤ وزارت علوم، تحقیقات و فناورى) در مرحله دوم تکمیل ظرفیت بدون کنکور (بر اساس سوابق تحصیلى)در بهمن ماه ١٣٩٧ در رشته‌هاى زیر در مقطع کاردانی دانشجو می‌پذیرد: کارهای .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه | پذیرش تکمیل ظرفیت کارشناسی
دانشگاه پارس - دانشگاه اساتید برتر (دانشگاه سطح یک بر اساس رتبه‌بندی سال ١٣٩٤ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) در مرحله دوم تکمیل ظرفیت بدون کنکور (بر اساس سوابق تحصیلى) در بهمن ماه ١٣٩٧ در رشته‌هاى زیر در مقطع کارشناسى دانشجو می‌پذیرد: ارتباط تصویری| معرفی اساتید باستان شناسی| .... (ادامه مطلب)

اطلاعيه مهم آموزشی دانشجویان کارشناسی ارشد
تاریخ نهایی تحویل فرم تمدید پایان نامه دانشجویان کارشناسى ارشد که در نیمسال اول تحصیلی ٩٨-٩٧ و نیمسال های قبل از آن واحد پایان نامه را اخذ نموده اما موفق به دفاع از پایان نامه در این نیمسال تحصیلی نشده اند، می بایست تا روز پنجشنبه مورخ ١٣٩٧/١١/٠٤ فرم تمدید واحد پایان نامه خود را به واحد آموزش .... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ چگونگی درک فیلم
چگونگی درک فیلم موضوع: سینما نویسنده : جیمز موناکو مترجم : حمیدرضا احمدی لاری و حسین سلطان محمدی، منیژه بهارلو ناشر: بنیاد سینمایی فارابی موناکو اطلاعات فراوانی را یک جا جمع کرده و آن ها را به شیوه ای ساده اما روشمند کنار هم قرار داده است...بزرگ ترین مزیت این اثر،صرف نظر از وسعت دامنه .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه: تاریخ تحویل کارآموزی و فرم آمادگی دفاع کارشناسی ارتباط تصویری
به اطلاع دانشجویان محترم ارتباط تصویری در مقطع کارشناسی می‌رساند؛ تاریخ تحویل کارآموزی دانشجویان تا تاریخ 13 بهمن ماه سال جاری در نظر گرفته شده است. همچنین آخرین مهلت تحویل فرم آمادگی دفاع دانشجویان کارشناسی ارتباط تصویری تا تاریخ 30 دی ماه سال جاری است..... (ادامه مطلب)

تازه‌های کتابخانه؛ فیلم‌برداری (نظری و عملی)
عنوان: فیلم برداری (نظری و عملی) موضوع: فیلم برداری نویسنده : بلین براون مترجم : رضا نبوی ناشر: دانشگاه هنر فیلمبردار نیاز به دانستن چه مواردی راجع به فیلمسازی دارد تا وظیفه‌اش را دقیق انجام دهد؟ "تقریبآ همه موارد" وظیفه داستان‌گویی با دوربین است، هر چه بیشتر درباره عناصر .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه مهم | قوانین و مقررات آزمون
قوانین و مقررات برگزاری امتحانات به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می­رساند لازم است پیش از شروع امتحانات و در تاریخ قید شده در سایت و کانال دانشگاه با مراجعه به پرتال دانشجویی نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه و مراجعه به واحد آموزش جهت ممهور نمودن کارت ورود به جلسه اقدام نمایند. رعایت .... (ادامه مطلب)

دکاتاک ۱۲: شهر و دانشگاه
دانشگاه معماری و هنر پارس به عنوانِ دانشگاهی تأثیرگُذار در معماری و شهرسازی کشور همواره سعی در برقراری ارتباط بینِ فضای آکادمیک و جامعه دارد. از این رو با توجه به اهداف دانشگاه معماری و هُنر پارس در راستای ِ ایفای نقش در مقام یک نهاد علمی، در جهتِ احیاء بافت ارزشمند و ارتقاء کیفیتِ زندگیِ اجتماعی .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه: نتایج شورای تحصیلات تکمیلی (رشته فناوری معماری)
قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد: نتایج بررسی فرم های شماره 1 و شماره 2 دانشجویان رشته فناوری معماری (بایونیک و دیجیتال) به پیوست اعلام می گردد. نتایج بررسی فرم های شماره 1 و شماره 2 پیشنهاده تحصیلات تکمیلی دانشگاه پارس.... (ادامه مطلب)

• بازدید علمی دانشجویان رشته طراحی و ساخت طلا و جواهر دانشگاه معماری و هنر پارس از کارگاه زرگری
بازدید علمی دانشجویان رشته طراحی و ساخت طلا و جواهر دانشگاه معماری و هنر پارس با هماهنگی سرکار خانم مهندس زارع مدیر گروه رشته طراحی و ساخت طلا و جواهر و به سرپرستی و نظارت استاد محترم درس زرگری 2 جناب آقای صادقی و سرکار خانم قهرمانی در روز 23 آذر ماه سال 97 از کارگاه زرگری و طلاسازی برگزار .... (ادامه مطلب)

آئین نکوداشت و گشایش نمایشگاه مروری بر آثار جلال شباهنگی استاد برجسته دانشگاه معماری و هنر پارس
آیین نکوداشت استاد برجسته دانشگاه معماری و هنر پارس جلال شباهنگی نقاش، گرافیست، مجسمه‌ساز و عضو پیوسته فرهنگستان هنر، دهم دی‌ ماه سال جاری در این فرهنگستان برگزار می‌شود. گشایش نمایشگاه کامل‌ترین مجموعه آثار جلال شباهنگی در موسسه صبای فرهنگستان هنر پس از برگزاری این نکوداشت نیز .... (ادامه مطلب)

موفقیت دانشجوی طراحی صنعتی دانشگاه پارس در مسابقات ربوکاپ آسیا و اقیانوسیه 2018
دانشجوی طراحی صنعتی دانشگاه معماری و هنر پارس موفق به کسب مقام اول در مسابقات ربوکاپ آسیا و اقیانوسیه 2018 همراه با تیم خود شد. این مسابقات در ۲۲ لیگ و با حضور ۲۵۰۰ شرکت کننده در قالب ۲۲۰ تیم از ۱۴ کشور آسیایی و اقیانوسیه در محل نمایشگاه بین‌المللی کیش و واحد امارات برگزار شد. جناب آقای .... (ادامه مطلب)

1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  -  

  • نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی- خیابان دوم- خیابان انتصاریه
  • رایانامه: info [at] pu.ac.ir
  • تلفن ثابت: ۶-۸۸۳۳۰۹۰۴(۰۲۱)
  • نمابر: ۸۸۳۳۹۸۰۳(۰۲۱)
  • شماره پیامک: ۲۰۰۰۰۸۰۸۰۸۸۰
  •  کد پستی : ۱۴۱۳۹۱۵۳۶۱

خانه     |    آرشیو کل مطالب    |     RSS     |    اینستاگرام    |     لینکدین     | ارتباط با ما