موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
تحصیلات تکمیلی انتشارات پیام پارس دوره های تخصصی تکمیلی(Minor)
فراخوان جذب نیرو در TEDxParsUniversity

 

 

تد TED چیست؟

تد (TED: technology, Entertainment, Design) یک سازمان غیر انتفاعی است که فعالیت خود را به طور رسمی از سال 1990 آغاز کرده و سالانه دو مرتبه به ارائه همایش های جهانی با هدف گسترش ایده های ارزشمند می پردازد. در واقع این سازمان محیطی کاملا پویا را در اختیار افراد از تمام حوزه های علمی و غیر علمی از سراسر دنیا با فرهنگ های کاملا متفاوت قرار می دهد تا حداکثر در 18 دقیقه و به صورتی خلاقانه و نوین به ارائه ایده ها و  نظرات خود نسبت به دنیای پیرامونشان بپردازند،  ایده هایی که به هر شکلی زمینه ساز تغییر در نوع نگاه به زندگی و جهان هستی بوده و فهم عمیقی از دنیا و اتفاقات درون آن را برای روح های تشنه حاصل می کند. از جمله افراد سرشناسی که در این رویداد سخنرانی داشته اند می توان به سایمون سینک، برن براون، الیزابت گیلبرت، تونی رابینز، بیل گیتس، مارینا آبراموویچ، نورمن فاستر و فرانک گری و بسیاری چهره های سرشناس دیگر اشاره کرد.

تداکس TEDx چیست؟

TEDx، رویدادی تحت لیسانس TED می باشد که با دریافت اعتبار از این سازمان امکان حضور افراد علاقمند به این رویداد را در سطح محلی و در درون کشور خود فراهم می آورد. درواقع هدف اصلی این رویداد ایجاد اتمسفر و پلتفرم پویا برای افراد خلاق است که به نوعی در حیطه زمانی خود پیشرو بوده و در زندگی و یا حرفه خود به ایده های ارزشمندی رسیده اند و با انتشار این ایده ها و گسترش آن ها به شیوه ای نوین تلاش می کنند تا فضایی تعاملی را ایجاد کرده و امکان دیالوگ را برای اقشار مختلف جامعه فراهم آورند. این رویدادها به لحاظ مقیاس و ظرفیت برگزاری متفاوت هستند و انواع مختلفی دارند ازجمله: تداکس استاندارد، تداکس دانشگاهی، تداکس جوانان، تداکس سالن، تداکس آموزشی، تداکس مربوط به شهر، تداکس بانوان، تداکس کتابخانه ای و....

تداکس دانشگاه پارس

تداکس دانشگاه پارس، نمونه ی تداکس دانشگاهی با هدف گسترش ایده های ارزشمند می باشد. تیم تداکس دانشگاه پارس در تلاش است تا با بهره گیری از حداکثر توان خود امکان حضور افرادی که به هر شکلی زمینه ساز تغییر برای ایجاد جهانی بهتر شده اند و این تغییر را در مرحله اول از زندگی خود آغاز کرده اند را فراهم آورد تا با انتقال و گسترش ایده های خود زمینه ای برای تغییر در تفکر و گفتمان جامعه ایرانی ایجاد کرده و گامی در جهت بهتر شدن و بهتر شناخته شدن ایران و فرهنگ ایرانی در جوامع بین المللی بردارد. تداکس دانشگاه پارس پلتفرمی آزاد است برای تمام کسانی که دغدغه شان پرداختن به ایده های ذهنی شان می باشد. حضور در این رویداد به عنوان تجربه ای ارزشمند و خلاق می تواند شروعی باشد برای جستجوی رد خلاقیت و ایده های قابل گسترش در تمامی حوزه های علمی و غیر علمی، هنری و حتی آنچه در زندگی روزانه با آن مواجه ایم.


تداکس دانشگاه پارس به منظور تکمیل تیم خود نیازمند افراد خلاق و علاقه مند در حوزه های مختلف از جمله: اجرای مراسم، توسعه دهنده سایت، گرافیست، عکاس و مسئول شبکه های مجازی است لذا از تمامی علاقه مندان دعوت به عمل می آید تا رزومه و انگیزش نامه خود را تا تاریخ 15 / 5 / 96 به آدرس ایمیل tedxparsuniversity@gmail.com ارسال نمایند.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه رسمی TEDxParsUniversity  به آدرس زیر مراجعه نمایید.

https://www.ted.com/tedx/events/21595

منتظر اخبار جدید باشید...

اینستاگرام: TEDxParsUniversity 

کانال تلگرام: TEDxParsUniversity

ایمیل: tedxparsuniversity@gmail.com


تاریخ ارسال: 1396/05/08
  • نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی- خیابان دوم- خیابان انتصاریه
  • رایانامه: info [at] pu.ac.ir
  • تلفن ثابت: ۶-۸۸۳۳۰۹۰۴(۰۲۱)
  • نمابر: ۸۸۳۳۹۸۰۳(۰۲۱)
  • شماره پیامک: ۲۰۰۰۰۸۰۸۰۸۸۰
  •  کد پستی : ۱۴۱۳۹۱۵۳۶۱

خانه     |    آرشیو کل مطالب    |     RSS     |    اینستاگرام    |     لینکدین     | ارتباط با ما