ورود اعضا ثبت نام سامانه مدیریت آموزش (سما) English
  برگزاری هم نشینی با معماران؛ آثار سیاوش تیموری

سه شنبه دوم خرداد 1396، اولین جلسه از سری نشست های "هم­نشینی با معماران" با حضور پروفسور محمود گلابچی و اساتید دانشگاه معماری و هنر پارس در محل این دانشگاه برگزار شد. مهمان این نشست که به همت کانون معماری و هنر پارس برقرار شد، جناب آقای دکتر سیاوش تیموری بود.

این هم­نشینی که با سرود دانشگاه پارس آغاز شد، بلافاصله با سخنرانی دکتر سیاوش تیموری ادامه پیدا کرد. او در ابتدا از رزومه خود گفت تا به پروژه نهایی دیپلمش در دانشگاه تهران رسید و بعد از آن به پروژه های تحقیقاتی خود در دانشگاه هنرهای زیبای پاریس (بوزار) پرداخت. در ادامه پرزانته ای از فعالیت های اجرائی خود در زمان اقامت در پاریس را ارائه داد تا به پروژه های اجرائی داخل ایران رسید. در نهایت از اسکیس ها و کروکی ها، نقاشی ها و خوشنویسی های خود برای حضار گفت تا مهمانان با گوشه ای از نقش او بر معماری آشنا شوند.

در پایان آقای پروفسور گلابچی به رسم یادبود این چنین مراسم ها، لوح یادبودی به همراه کتاب معماری آرکی تایپی از تالیفات خودشان را به آقای دکتر تیموری اهداء کردند تا آغازی باشد بر همکاری دانشگاه معماری و هنر پارس با ایشان در کرسی استادی.

این مراسم، همانگونه که انتظار می رفت با استقبال زیادی مواجه و صمیمانه برگزار شد که این امر از گفتگوهای پس از برنامه بین اساتید و دانشجویان و همچنین عکسهای یادگاری با دکتر تیموری و پروفسور گلابچی مشهود است.


تاریخ ارسال: 1396/03/03

نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی- خیابان دوم- انتصاریه - پلاک 18
ایمیل: info [at] parsuniversity.ir
تلفن ثابت: 6-88330904(021)
فکس: 88339803(021)
شماره پیامک: 200008080880

 کد پستی : 1413915361

عضویت در خبرنامه
ایمیل:
1+6=

خانه     |    آرشیو کل مطالب    |     RSS     |     ارتباط با ما