ورود اعضا ثبت نام سامانه مدیریت آموزش (سما) English
  آیین نامه امتحانات

 

دانشجویان گرامی به منظور برگزاری هر چه بهتر امتحانات پایانی نیمسال دوم سال تحصیلی 96-95 رعایت موارد ذیل الزامی می باشد:

1- به همراه داشتن کارت امتحان ممهور به مهر دانشگاه  و کارت دانشجویی  در کلیه جلسات امتحانی الزامی بوده و دانشجویان موظفند به هنگام برگزاری امتحان کارت خود را جهت تطبیق به مسئول جلسه ارائه نمایند. بدیهی است از ورود دانشجویان بدون کارت و یا فاقد مهر ممانعت بعمل خواهد آمد.

 2- کلیه دانشجویان میبایست 15 دقیقه قبل از شروع امتحان در دانشگاه حضور یافته و از شماره صندلی خود اطلاع حاصل نمایند. بدیهی است از ورود دانشجویانی که به هر دلیل تأخیر داشته باشند، در جلسه امتحان جلوگیری به عمل آمده و برای آن ها غیبت لحاظ می­گردد.

 3- دانشجویان باید بر اساس شماره صندلی که قبل از هر جلسه امتحان برای آنها در تابلو اعلانات دانشگاه مشخص شده در جای مخصوص مستقر شوند، در صورتیکه دانشجویی در مکان تعیین شده دانشجوی دیگر مستقر شود، به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و برابر مقررات با وی برخورد می گردد.(در صورت بروز مشکل در شماره صندلی، موضوع را با مسئول جلسه در میان بگذارید).

* یادآور میگردد شماره­های مشخص شده در کارت ورود به جلسه به عنوان شماره صندلی امتحانی نمی­باشند.

 4- همراه داشتن ماشین حساب (مگر در مواردی که استاد درس مجاز بودن آن را اعلام نماید)، تلفن همراه، کیف، کتاب، جزوه و یادداشت در جلسه امتحان ممنوع و تقلب محسوب می شود.

*به هیچ عنوان استفاده از ماشین حساب تلفن همراه(درصورت مجاز بودن استفاده از ماشین حساب)مجاز نمی باشد.

 5- هرگونه رد و بدل نمودن لوازم التحریر، ماشین حساب، برگه سؤالات و پاسخنامه، صحبت کردن در جلسه امتحان، عدم رعایت نظم جلسه، نگاه کردن به ورقه فرد دیگر، هرگونه توهین و بی احترامی به مراقبین و عدم تحویل سؤالات در پایان هر جلسه امتحانی، خارج نمودن برگه سئوالات و پاسخنامه، فرستادن شخص دیگری به جای خود در امتحان یا شرکت به جای دیگری در امتحان تقلب امتحانی محسوب شده و طبق مقررات کمیته انضباطی با آن برخورد خواهد گردید.

 6- امضاء لیست­های حضور و غیاب امتحانات با خودکار توسط دانشجویان الزامی می باشد در صورتیکه دانشجویی صورتجلسه را امضا نکرده است بایستی قبل از ترک جلسه امتحانی به مراقب مراجعه نماید در غیر اینصورت غایب محسوب شده و برگه وی تصحیح نخواهد شد.

 7- توجه به راهنمایی­های مسئول جلسه امتحانات و نکات درج شده در بالای برگه سئوالات امتحانی الزامی می باشد.

 امور آموزشی دانشگاه پارس


تاریخ ارسال: 1396/03/16

نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی- خیابان دوم- انتصاریه - پلاک 18
ایمیل: info [at] parsuniversity.ir
تلفن ثابت: 6-88330904(021)
فکس: 88339803(021)
شماره پیامک: 200008080880

 کد پستی : 1413915361

عضویت در خبرنامه
ایمیل:
6+5=

خانه     |    آرشیو کل مطالب    |     RSS     |     ارتباط با ما