ورود اعضا ثبت نام سامانه مدیریت آموزش (سما) English
  از طهران تا هامبورگ با هادی طهرانی

هادی طهرانی معمار برجسته ایرانی – آلمانی روز سه شنبه دوم آبان ماه 1396 مهمان دانشگاه معماری و هنر پارس بود تا در نشستی که با عنوان "از طهران تا هامبورگ" توسط دپارتمان امور اجرایی و فرهنگی دانشگاه پارس (دکاپارس) برگزار شد شرکت کند. هادی طهرانی معمار موفق ایرانی تبار است که در سطح بین المللی از شهرت قابل توجهی برخوردار است. او که از کودکی به آلمان مهاجرت کرده است، از محبوب ترین شخصیت های این کشور محسوب می شود. بسیاری از بناهای معروف و ارزشمند آلمان و اروپا توسط او طراحی و اجرا شده است.

هادی طهرانی در دانشگاه پارس برای دانشجویان رشته انرژی و معماری به عنوان استاد درس طرح معماری و برای دانشجویان رشته های معماری و فناوری معماری به عنوان استاد همکار در درس طرح معماری حضور دارد و این تحقق شعار دانشگاه معماری و هنر پارس – دانشگاه پارس، دانشگاه اساتید برتر – است.

اما این نشست با حضور جمعیت زیادی از دانشجویان، اساتید و علاقمندان معماری از دانشگاه های مختلف کشور برگزار شد. مراسم در ابتدا با پخش سرود دانشگاه پارس آغاز شد و بعد از آن با پخش کلیپی از هادی طهرانی ادامه یافت. پس از پخش کلیپ هادی طهرانی سخنان خود را آغاز کرد و از طراحی های خود گفت. او از کارهایش در طراحی لباس و طراحی صنعتی تا طراحی ویلاها و دانشگاه برای حضار سخنرانی کرد. پس از پایان سخنان طهرانی، ریاست محترم دانشگاه معماری و هنر پارس پروفسور محمود گلابچی چند دقیقه ای را برای حضار سخنرانی کردند تا در پایان مراسم با اهداء لوح و هدیه ای نفیس از جناب طهرانی تقدیر کنند.


تاریخ ارسال: 1396/08/04

نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی- خیابان دوم- انتصاریه - پلاک 18
ایمیل: info [at] parsuniversity.ir
تلفن ثابت: 6-88330904(021)
فکس: 88339803(021)
شماره پیامک: 200008080880

 کد پستی : 1413915361

عضویت در خبرنامه
ایمیل:
0+3=

خانه     |    آرشیو کل مطالب    |     RSS     |     ارتباط با ما