ورود اعضا ثبت نام سامانه مدیریت آموزش (سما) English
  شهر؛ حاشیه در متن

روز جهانی شهرسازی هرساله در 8 نوامبر مصادف با 17 آبان‌ماه گرامی داشته می‌شود. همچنین روز جهانی شهرها یک هفته قبل از آن قرار گرفته است و در فاصله بین این دو روز سازمان‌های بین ‌المللی و ارگان‌های دولتی در سراسر جهان به بزرگداشت جامعه شهرسازان می‌پردازند و چالش‌های شهرسازی را بررسی می‌کنند.
دانشگاه معماری و هنر پارس نیز در راستای سیاست‌های کلان خود که یکی از آنها تبدیل شدن به قطب شهرسازی آکادمیک در کشور است، بر خود لازم می‌داند این مناسبت را گرامی بدارد.
بر این اساس دپارتمان اُمور اِجرایی و فرهنگی دانشگاه معماری و هُنر پارس [دِکاپارس] در ادامه سلسله نشست‌های خود، دکاتاک سوم را به این مهم اختصاص داد.
نشست «شهر، حاشیه در متن» روز شنبه 13 آبان‌ماه برگزار شد تا اعضای پنل گفتگو به بیان دیدگاه‌های خود در مورد شهر، حاشیه‌نشینی، اسکان غیر رسمی و... بپردازند.
اعضای این پنل عبارت بودند از مهندس علیرضا قهاری رییس محترم انجمن مفاخر معماری ایران که دبیر پنل نیز بود، دکتر ایرج اعتصام چهره برجسته معماری و شهرسازی کشور و عضو سازمان‌های بین‌المللی شهرسازی، دکتر مصطفی بهزادفر شهرساز نمونه کشور و ریاست دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران، دکتر پیروز حناچی معاونت محترم فنی و عمرانی شهرداری تهران و دکتر علی اعطا عضو و سخنگوی شورای شهر تهران.
این نشست با استقبال قابل توجه دانشجویان و اساتید معماری و شهرسازی دانشگاه پارس از جمله ریاست محترم دانشگاه پروفسور محمود گلابچی مواجه شد که نوید بخش توجه جامعه دانشگاهی و حرفه‌ای به شهرسازی است.


تاریخ ارسال: 1396/08/15

نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی- خیابان دوم- انتصاریه - پلاک 18
ایمیل: info [at] parsuniversity.ir
تلفن ثابت: 6-88330904(021)
فکس: 88339803(021)
شماره پیامک: 200008080880

 کد پستی : 1413915361

عضویت در خبرنامه
ایمیل:
5+3=

خانه     |    آرشیو کل مطالب    |     RSS     |     ارتباط با ما