ورود اعضا ثبت نام سامانه مدیریت آموزش (سما) English
  بيانيه انجمن فناوری معماري پارس پس از برگزاري همايش با پيشگامان فناوري معماري ايران و اعلام جايزه پروفسور گلابچي

به نام یزدان پاک

حمد و سپاس ایزد منان را که بر بندگان خویش رحمت عطا فرمود و فرصت خدمت و تلاش را بر ایشان ارزانی داشت و شکری افزون که مهر و یاری همگان را بر ما ارزانی داشت.

و اینک در قدم های نخست انجمن فناوری معماری پارس بر خود واجب دانستیم تا به امر آیه شریفه ((مَن لَم یشکُرِ المُنعِمَ مِنَ المَخلوقینَ لَم یشکُرِ اللهَ عَزَّوَجَلَّ)) از مهر و لطف همه عزیزان به ویژه پرفسور محمود گلابچی - که بر شاگردان خویش مهر را تمام کردند - و همچنین همه اساتید دانشگاه پارس و دانشگاه تهران و سایر دانشگاه های کشور ، دانشجویان عزیز از دانشگاه پارس ، دانشگاه تهران و همراهانی از دانشگاه سوره و سایر دانشجویان محترمی که در همایش پیشگامان فناوری معماری ایران حضور یافتند  و همچنین نمایندگان ارگان های مختلف به ویژه مجموعه موزه هنرهای معاصر تهران ، کمال قدردانی خود را به جای آوریم که البته واژگان در توصیف احساس ما ناتوانند.

حال که در ظل توجهات حضرت حق این انجمن آغاز به کار کرده است دست خویش را به سوی یاری همگان دراز می کنیم و از همه دانشجویان کشور به ویژه دانشگاه پارس و همه اساتید کشور بالاخص دانشگاه پارس ، همه ارگان ها و نهادهای مرتبط و همراه ، طلب یاری می کنیم تا بتوانیم خطاط خطی نو در دفتر معماری میهن عزیزمان باشیم و درخت تنومند فردا را امروز به دست هم بکاریم .

خادمین شما در این انجمن بر این باورند که اگر توان همگان مجتمع شود ، بی شک دستیابی به قلل مرتفع دانش و فناوری در دسترس خواهد بود.

و امروز که این مسیر تحت عنوان یک انجمن علمی متشکل از اساتید و دانشجویان آغاز شده است ، بیایید تا کاروان هم دلی باشیم که نوای خوش صبح امید را بنوازد.

 

«که دراز است ره مقصد و ما نو سفریم»

 

                                                                               خادمین شما

                                                                              موسسین انجمن فناوری معماری پارس

                                                                                     


تاریخ ارسال: 1395/05/28
  • نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی- خیابان دوم- خیابان انتصاریه - پلاک ۱۸
  • رایانامه: info [at] parsuniversity.ir
  • تلفن ثابت: ۶-۸۸۳۳۰۹۰۴(۰۲۱)
  • نمابر: ۸۸۳۳۹۸۰۳(۰۲۱)
  • شماره پیامک: ۲۰۰۰۰۸۰۸۰۸۸۰
  •  کد پستی : ۱۴۱۳۹۱۵۳۶۱
عضویت در خبرنامه
ایمیل:
3+6=

خانه     |    آرشیو کل مطالب    |     RSS     |     ارتباط با ما