ورود اعضا ثبت نام سامانه مدیریت آموزش (سما) English
  بیست و پنجمین بازدید دانشجویان دانشگاه پارس از پروژه شهر آفتاب

بیست و پنجمین بازدید دانشجویان دانشگاه پارس در روز پنجشنبه 27 آبان95  از محل اکسپوی تهران (برای دومین بار در ترم جاری) صورت پذیرفت. این بازدید که با همکاری شرکت کاشالوت – مجری طرح – و شرکت نقش جهان پارس – مشاور پروژه – انجام گرفت، از ساعت 8:30 صبح آغاز گردید.

دانشجویان در ابتدا در سایت پشتیبانی پروژه توسط شرکت کاشالوت مورد استقبال قرار گرفته و برای آنها توضیحاتی درباره­ ی پروژه­ ی شهر آفتاب و پروژه­ ی "مرکز تجارت جهانی" انجام گرفت.  جناب آقای پروفسور گلابچی – ریاست محترم دانشگاه پارس و جناب آقای مهندس تجدد – مدیر طرح و اجرای مجموعه و مهندس طاهری نماینده ی  شرکت نقش جهان پارس برای دانشجویان سخنرانی کردند.

سپس دانشجویان در محل پروژه­ ی نمایشگاه شهر آفتاب حاضر شدند و از توضیحات مهندسین و مجریان طرح استفاده کردند. در این قسمت از بازدید، دانشجویان از سالن ­های سه ­گانه ­ی مجموعه و "تالار صدستون" که در کنار سالن­ ها احداث شده است دیدن کردند و پس از آن به محل "باغ ایرانی" که محوطه­ ی بیرونی نمایشگاه را شامل می­شود رفتند و از توضیحات مجریان درباره ­ی جزئیات طراحی و احداث طرح بهره ­مند گشتند. همچنین دکتر محسنی، مدیرگروه معماری داخلی هم دانشجویان را همراهی می کردند و توضیحات مبسوطی در مورد طرح معماری نمایشگاه شهر آفتاب دادند.

آخرین مرحله­ ی بازدید، در محل احداث پروژه­ ی "مرکز تجارت جهانی" صورت گرفت.


تاریخ ارسال: 1395/08/29

نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی- خیابان دوم- انتصاریه - پلاک 18
ایمیل: info [at] parsuniversity.ir
تلفن ثابت: 6-88330904(021)
فکس: 88339803(021)
شماره پیامک: 200008080880

 کد پستی : 1413915361

عضویت در خبرنامه
ایمیل:
4+0=

خانه     |    آرشیو کل مطالب    |     RSS     |     ارتباط با ما