موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
تحصیلات تکمیلی انتشارات پیام پارس دوره های تخصصی تکمیلی(Minor) دانلودها
اخبار آموزشی
اطلاعیه: مصوبه زمان دفاع پایان نامه
اطلاعیه تحصیلات تکمیلی: زمان دفاع به اطلاع دانشجویان محترم می رساند، زمان دفاع های دانشگاه تنها در نیمه دوم بهمن و نیمه دوم تیر ماه هر سال می باشد و از سال 98 هیچ دفاعی در شهریور برگزار نمی گردد. لذا دانشجویانی که آماده دفاع در هر یک از ماه های ذکر شده می باشند توجه داشته باشند که برای دفاع بهمن .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه: نتایج شورای تحصیلات تکمیلی آبان ۹۷
اطلاعیه تحصیلات تکمیلی: نتایج شورای تحصیلات تکمیلی آبان ماه 97 به اطلاع دانشجویان محترم می رساند مهلت تحویل فرم ها برای شورای آذر ماه تا چهارشنبه 7 آذر اعلام می گردد. نتایج شورای آبان ماه.... (ادامه مطلب)

ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت (بر اساس سوابق تحصیلی) در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته
پذیرش دانشجو در دانشگاه پارس، دانشگاه اساتید برتر (دانشگاه سطح يك كشور طبق رتبه بندی وزارت علوم) در مرحله تکمیل ظرفیت بدون کنکور (بر اساس سوابق تحصیلى) در مقاطع کارشناسى ناپیوسته و کاردانى در رشته های ذیل امکان پذیر است. داوطلبانی که مایل به تحصیل در دانشگاه معماری و هنر پارس می باشند، ضروری است .... (ادامه مطلب)

ثبت معافیت تحصیلی دانشجویان جدیدالورود
به اطلاع دانشجویان (آقا) جدیدالورود (ورودی مهر 97) می رساند؛ جهت ثبت معافیت تحصیلی لازم است از روز شنبه مورخ 28 مهرماه با مراجعه به پیشخوان روابط عمومی دانشگاه، نامه درخواست معافیت خود را دریافت کرده و با مدارک لازم در دفاتر پلیس + 10 تهران ثبت نمایند. لازم به ذکر است وضعیت نظام وظیفه آقایان .... (ادامه مطلب)

پذیرش در رشته کارشناسی مهندسی مدیریت پروژه با سوابق تحصیلی
با توجه به اعلام سازمان سنجش آموزش کشور مبنی بر تکمیل ظرفیت رشته ‌های کنکور سراسری (با سوابق تحصیلی) در مقطع کارشناسی پیوسته داوطلبانی که مایل به تحصیل در رشته مهندسی مدیریت پروژه در دانشگاه معماری و هنر پارس، دانشگاه اساتید برتر (که در رتبه بندی سال 1394 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در زمره .... (ادامه مطلب)

اصلاحیه برنامه رشته ادبیات نمایشی ورودی مهر 97
به اطلاع دانشجویان محترم رشته ادبیات نمایشی ورودی مهر 97 می رساند، برنامه کلاسی ایشان در نیمسال جاری به شرح زیر اصلاح شده است: دانلود برنامه.... (ادامه مطلب)

اطلاعیه؛ زمان حذف و اضافه نیمسال جاری
قابل توجه کلیه دانشجویان دانشگاه پارس؛ به اطلاع دانشجویان محترم می رساند، زمان حذف و اضافه در نیمسال جاری از ساعت 14 روز یک شنبه مورخ 8 مهرماه تا ساعت 24 روز سه‌شنبه مورخ 10 مهرماه خواهد بود. دانشجویان در صورت نیاز به اخذ واحد جدید و یا اصلاح واحدهای اخذ شده می‌توانند در بازه زمانی .... (ادامه مطلب)

برنامه دفاع از پایان نامه کارشناسی ارتباط تصویری
به اطلاع دانشجویان محترم مقطع کارشناسی ارتباط تصویری که فرم آمادگی برای دفاع از پایان نامه های خود را در موعد مقرر تحویل دفتر تحصیلات تکمیلی داده اند می رساند؛ برنامه زمان بندی به شرح جدولی است که در فایل زیر موجود است. دانشجویان موظف هستند یک نسخه از رساله خود را به داور خود تحویل دهند. جدول .... (ادامه مطلب)

ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سراسری در دانشگاه پارس
با توجه به اعلام سازمان سنجش آموزش کشور مبنی بر تکمیل ظرفیت رشته ‌های کنکور سراسری (با سوابق تحصیلی) در مقطع کارشناسی پیوسته داوطلبانی که مایل به تحصیل در دانشگاه معماری و هنر پارس، دانشگاه اساتید برتر (که در رتبه بندی سال 1394 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در زمره موسسات آموزش عالی و دانشگاه .... (ادامه مطلب)

برنامه های درسی دانشجویان جدیدالورود کارشناسی
با عرض تبریک مجدد به دانشجویان جدیدالورود کارشناسی، به اطلاع می رساند تاریخ شروع سال تحصیلی از روز شنبه 31 شهریور 1397 خواهد بود و برنامه های کلاسی به شرح زیر است. برای تمام دانشجویان، موفقیت در نیمسال جدید را آرزومندیم. ادبیات نمایشی ارتباط تصویری باستان شناسی .... (ادامه مطلب)

برنامه های درسی دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ناپیوسته و کاردانی
با عرض تبریک مجدد به دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ناپیوسته و کاردانی، به اطلاع می رساند تاریخ شروع سال تحصیلی از روز شنبه 31 شهریور 1397 خواهد بود و برنامه های کلاسی به شرح زیر است. برای تمام دانشجویان، موفقیت در نیمسال جدید را آرزومندیم. کارشناسی ناپیوسته: ارتباط تصویری آموزش .... (ادامه مطلب)

برنامه های درسی دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ارشد
با عرض تبریک مجدد به دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ارشد، به اطلاع می رساند تاریخ شروع سال تحصیلی از روز شنبه 24 شهریور 1397 خواهد بود و برنامه های کلاسی به شرح زیر است. برای تمام دانشجویان، موفقیت در نیمسال جدید را آرزومندیم. مرمت ابنیه تاریخی مدیریت شهری مدیریت ساخته ها .... (ادامه مطلب)

تمدید مهلت ثبت نام دانشجویان جدیدالورود کاردانی و کارشناسی ناپیوسته
بنا به درخواست داوطلبانی که تا کنون موفق به ثبت نام نشده اند، زمان نام نویسی تمدید شده است. ضمن تبریک به پذیرفته شدگان مقاطع کارشناسی ناپیوسته و کاردانی دانشگاه‏ پارس، دانشگاه اساتید برتر، (که در رتبه بندی سال 1394 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در زمره موسسات آموزش عالی و دانشگاه های سطح یک .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه؛ انتخاب واحد متاخرین
اطلاعیه: به اطلاع آن‌دسته از دانشجویانی که موفق به انتخاب واحد در زمان‌های معین نشده‌اند می‌رساند؛ از ساعت 8 صبح روز یک‌شنبه مورخ 25 شهریور ‌ماه می‌توانند با مراجعه به پورتال دانشجویی اقدام به انتخاب واحد نمایند. این امکان تا پایان روز دوشنبه مورخ 26 شهریور ماه .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه مهم؛ زمان تشکیل کلاس های کاردانی
اطلاعیه: با توجه به ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور سراسری سال 97 از روز شنبه مورخ 24 شهریور لغایت سه شنبه مورخ 27 شهریور ماه، کلیه کلاس های مقطع کاردانی در ایام ثبت نام برگزار نخواهد شد. آموزش دانشگاه پارس.... (ادامه مطلب)

اطلاعیه؛ زمان برگزاری کلاس های مقطع کارشناسی در نیمسال جدید
اطلاعیه: بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور مبنی بر تاریخ ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور سراسری 97 از روز شنبه مورخ 24 شهریور ماه لغایت روز سه شنبه مورخ 27 شهریور ماه؛ کلیه کلاس های مقطع کارشناسی (و کارشناسی ناپیوسته) پس از پایان ایام ثبت نام دانشجویان جدیدالورود برگزار خواهد شد. آموزش دانشگاه .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه ثبت نام دانشجویان جدیدالورود کنکور سراسری
ضمن تبریک به پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی دانشگاه‏ پارس، دانشگاه اساتید برتر، (که در رتبه بندی سال 1394 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در زمره موسسات آموزش عالی و دانشگاه های سطح یک کشور قرار گرفته است) در رشته ‏های: مهندسی معماری | معرفی اساتید معماری داخلی | معرفی اساتید مهندسی شهرسازی | .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه انتخاب واحد دانشجویان کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته)
اطلاعیه انتخاب واحد دانشجویان کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) به اطلاع دانشجویان محترم مقطع کارشناسی می‌رساند؛ زمان انتخاب واحد رشته هاى کارشناسی ناپیوسته از روز سه شنبه 20 شهریور ساعت 14 شروع و روز چهارشنبه 21 شهریور ماه ساعت 14 خاتمه خواهد یافت. همچنین زمان انتخاب واحد رشته هاى کارشناسی .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه ثبت نام دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ناپیوسته
ضمن تبریک به پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه‏ پارس، دانشگاه اساتید برتر، (که در رتبه بندی سال 1394 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در زمره موسسات آموزش عالی و دانشگاه های سطح یک کشور قرار گرفته است) در رشته ‏های: مهندسی معماری | معرفی اساتید مهندسی شهرسازی | معرفی اساتید .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه ثبت نام دانشجویان جدیدالورود کاردانی
ضمن تبریک به پذیرفته شدگان مقطع کاردانی دانشگاه‏ پارس، دانشگاه اساتید برتر، (که در رتبه بندی سال 1394 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در زمره موسسات آموزش عالی و دانشگاه های سطح یک کشور قرار گرفته است) در رشته ‏های: نقشه کشی معماری | معرفی اساتید معرفی اساتید عمران - کارهای عمومی ساختمان | .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه انتخاب واحد دانشجویان کاردانی
اطلاعیه انتخاب واحد دانشجویان کاردانی به اطلاع دانشجویان محترم مقطع کاردانی می‌رساند؛ زمان انتخاب واحد رشته هاى کاردانی در روز شنبه 17 شهریور از ساعت 14شروع و روز یکشنبه 18 شهریور ماه ساعت 24 خاتمه خواهد یافت. مقتضی است دانشجویان در مهلت مقرر اقدام به انتخاب واحدهاى درسی ارائه شده .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه ثبت نام دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ارشد
بنا به درخواست داوطلبانی که تا کنون موفق به ثبت نام نشده اند، زمان نام نویسی تا روز سه شنبه 27 شهریور ماه تمدید شده است. ضمن تبریک به پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه‏ معماری و هنر پارس، دانشگاه اساتید برتر، (که در رتبه بندی سال 1394 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در زمره موسسات آموزش .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه انتخاب واحد دانشجویان کارشناسی ارشد
اطلاعیه انتخاب واحد دانشجویان کارشناسی ارشد به اطلاع دانشجویان محترم مقطع کارشناسی ارشد می‌رساند؛ زمان انتخاب واحد رشته هاى کارشناسی ارشد در روزهای یکشنبه 11 و دوشنبه 12 شهریور ماه خواهد بود. مقتضی است دانشجویان در مهلت مقرر اقدام به انتخاب واحدهاى درسی ارائه شده نمایند. تاریخ .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه مهم؛ زمان انتخاب واحد
به اطلاع کلیه دانشجویان مقاطع مختلف (کارشناسی ارشد، کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته، کاردانی) می رساند زمان انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی 98-97 در فاصله زمانی 11 شهریور الی 20 شهریور 97 از طریق پرتال دانشجویی خواهد بود. تاریخ دقیق انتخاب واحد هر مقطع تحصیلی متعاقبا اعلام خواهد شد. .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه مهم؛ قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد
اطلاعیه مهم؛ قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد که در نیمسال های چهارم، پنجم و ششم هستند می رساند عدم اخذ واحد پایان نامه برای دانشجویان ترم چهارم در شروع نیمسال های مذکور در سامانه به عنوان غیبت از تحصیل محسوب شده و به دلیل عدم ثبت پروپوزال، دفاع از پایان .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه تحصیلات تکمیلی؛ دفاع شهریور ماه ۹۷، مقطع کارشناسی ارشد
برنامه زمانبندی دفاع دانشجویان کارشناسی ارشد در شهریور ماه 97 به اطلاع دانشجویان محترم می رساند، از زمان اعلام این اطلاعیه تا حداکثر یک هفته پیش از موعد دفاع فرصت دارند رساله خود را (به صورت ارسال ایمیل و یا در صورت اعلام داور با ارائه نسخه پرینت شده) به داور یا داوران اعلام شده ارائه نمایند. .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه تحصیلات تکمیلی؛ دفاع شهریور ماه ۹۷، مقطع کارشناسی
برنامه زمانبندی دفاع دانشجویان دانشگاه در شهریور ماه 97 به اطلاع دانشجویان محترم می رساند، از زمان اعلام این اطلاعیه تا حداکثر یک هفته پیش از موعد دفاع فرصت دارند رساله خود را (به صورت ارسال ایمیل و یا در صورت اعلام داور با ارائه نسخه پرینت شده) به داور یا داوران اعلام شده ارائه نمایند. اطلاعات .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه: دریافت کارت ورود به جلسه آزمون
قابل توجه کلیه دانشجویان دانشگاه پارس؛ به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند از آنجا که ارائه کارت ورود به جلسه جهت شرکت در جلسات امتحان ضروری است، لازم است دانشجویان وارد پرتال دانشجویی خود شده و پس از پرداخت باقیمانده شهریه نیمسال تابستان 97-96 خود، اقدام به پرینت کارت ورود به جلسه امتحان .... (ادامه مطلب)

پذیرش دانشجویان استعداد درخشان در دانشگاه پارس
بنا بر اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور مبنی بر پذیرش دانشجویان بر اساس آیین نامه استعدادهای درخشان در آزمون کارشناسی ارشد، دانشگاه معماری و هنر پارس در تمامی رشته های کارشناسی ارشد خود اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. داوطلبانی که مشمول آیین نامه استعدادهای درخشان می شوند می توانند برای ثبت نام بدون .... (ادامه مطلب)

شروع پذیرش بدون آزمون کنکور سراسری در دانشگاه معماری و هنر پارس
شروع پذیرش بدون آزمون کنکور سراسری در دانشگاه معماری و هنر پارس ثبت‌نام و انتخاب رشته برای رشته‌های تحصیلی که پذیرش در آنها صرفا براساس سوابق تحصیلی و یا معدل کتبی دیپلم انجام می‌شود، دوشنبه 15 مرداد از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org آغاز می‌شود و تا 24 .... (ادامه مطلب)

انتخاب رشته کنکور سراسری
به اطلاع داوطلبان کنکور سراسری می رساند، دانشگاه معماری و هنر پارس (دانشگاه سطح یک کشور طبق رتبه بندی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) همانند سال های گذشته از طریق سازمان سنجش آموزش کشور دانشجو می پذیرد. انتخاب رشته تا پایان روز دوشنبه مورخ 22 مردادماه تمدید شده است. در سطور زیر می توانید با رشته .... (ادامه مطلب)

انتخاب رشته مقطع کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه پارس
با توجه به فرصت مجددی که سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار داوطلبان مقطع کارشناسی ناپیوسته قرار داده است، دانشگاه معماری و هنر پارس (دانشگاه سطح یک کشور طبق رتبه بندی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) همانند دوره های گذشته از طریق سامانه این سازمان دانشجو می پذیرد. داوطلبان می توانند از روز سه شنبه 9 .... (ادامه مطلب)

انتخاب رشته مقطع کاردانی در دانشگاه پارس
با توجه به فرصت مجددی که سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار داوطلبان مقطع کاردانی قرار داده است، دانشگاه معماری و هنر پارس (دانشگاه سطح یک کشور طبق رتبه بندی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) همانند دوره های گذشته در رشته های برتر مقطع کاردانی از طریق سامانه این سازمان دانشجو می پذیرد. داوطلبان می توانند .... (ادامه مطلب)

انتخاب واحد ترم تابستان؛ ویژه متاخرین
قابل توجه دانشجویان محترم دانشگاه پارس به اطلاع می رساند؛ دانشجویانی که تا کنون موفق به اخذ واحد در ترم تابستان نشده اند، می توانند در روز چهارشنبه مورخ 27 تیرماه با مراجعه به سامانه مدیریت آموزش، اقدام به انتخاب واحد نمایند. آموزش دانشگاه پارس.... (ادامه مطلب)

اطلاعیه ترم تابستان
به اطلاع کلیه دانشجویان می رساند، دانشگاه پارس در سال جاری اقدام به برگزاری ترم تابستان نموده است. دانشجویان می توانند جهت ثبت نام از روز سه شنبه 19 تیرماه 97 لغایت پنجشنبه 21 تیرماه 97 وارد پرتال خود شده و با توجه به واحد های ارائه شده اقدام به اخذ واحد نمایند. تاریخ شروع کلاس ها از روز شنبه 23 .... (ادامه مطلب)

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد؛ اطلاعیه تحصیلات تکمیلی
قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد نتایج بررسی فرم های شماره 1 و شماره 2 دانشجویانمقطع کارشناسی ارشد رشته مهندسی معماری، تکنولوژی معماری گرایش بایونیک و تکنولوژی معماری گرایش دیجیتال به پیوست اعلام می گردد. نتایج بررسی فرم های شماره 1 و شماره 2 پیشنهاده تحصیلات تکمیلی دانشگاه پارس.... (ادامه مطلب)

قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد؛ نتایج جلسه شورای تحصیلات تکمیلی
قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد نتایج بررسی فرم های شماره 1 و شماره 2 دانشجویان به پیوست اعلام می گردد. نتایج بررسی فرم های شماره 1 و شماره 2 پیشنهاده نتایج بررسی فرم های دانشجویان رشته مهندسی معماری، تکنولوژی معماری گرایش بایونیک و تکنولوژی معماری گرایش دیجیتال هفته آینده اعلام می .... (ادامه مطلب)

اطلاعیه تحصیلات تکمیلی؛ دفاع در شهریور ماه
بدینوسیله به اطلاع می رساند، کلیه جلسات دفاع در شهریور ماه از تاریخ 6 الی 18 شهریور برگزار می گردد. لذا دانشجویانی که تقاضای دفاع در شهریور را داشته اند می بایست حداکثر تا تاریخ 15 مرداد ماه فرم مجوز دفاع خود را به دانشگاه تحویل دهند. این زمان قابل تمدید نبوده و جلسات دفاع کسانی که بعد از این .... (ادامه مطلب)

برنامه زمان بندی دفاع دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد؛ تیرماه ۹۷
برنامه زمانبندی دفاع دانشجویان دانشگاه در تیرماه ۹۷ به اطلاع دانشجویان محترم می رساند، از زمان اعلام این اطلاعیه تا پایان هفته جاری فرصت دارند رساله خود را (به صورت ارسال ایمیل و یا در صورت اعلام داور با ارائه نسخه پرینت شده) به داور یا داوران اعلام شده ارائه نمایند. اطلاعات ایمیل اساتید در فایل .... (ادامه مطلب)

پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ناپیوسته در انشگاه معماری و هُنر پارس، دانشگاه اساتید برتر
دانشگاه معماری و هنر پارس (دانشگاه سطح یک کشور طبق رتبه بندی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) همانند سال های گذشته در رشته های برتر مقطع کارشناسی ناپیوسته از طریق سازمان سنجش آموزش کشور دانشجو می پذیرد. مهلت ثبت نام از روز دوشنبه 28 خرداد ماه 1397 تا پایان روز شنبه 02 تیر ماه 1397 است و داوطلبان باید .... (ادامه مطلب)

1  - 2  -  

  • نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی- خیابان دوم- خیابان انتصاریه
  • رایانامه: info [at] pu.ac.ir
  • تلفن ثابت: ۶-۸۸۳۳۰۹۰۴(۰۲۱)
  • نمابر: ۸۸۳۳۹۸۰۳(۰۲۱)
  • شماره پیامک: ۲۰۰۰۰۸۰۸۰۸۸۰
  •  کد پستی : ۱۴۱۳۹۱۵۳۶۱

خانه     |    آرشیو کل مطالب    |     RSS     |    اینستاگرام    |     لینکدین     | ارتباط با ما