موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
تحصیلات تکمیلی انتشارات پیام پارس دوره های تخصصی تکمیلی(Minor) دانلودها
رویداد
روز دانشجو با هم باشیم
پانزدَه آذر نود و هفت، درکنارِ ‌هم جمع خواهیم شد و روزِ ‌دانشجو را جشن می‌گیریم! پس مُنتظرِ ‌دیدارتان هستیم ...... (ادامه مطلب)

مُد سلطنتی برای زنان سلطنتی
گروه طراحی لباس دانشگاه پارس برگزار می‌کند: مُد سلطنتی برای زنان سلطنتی در خاورمیانه و مصر باستان در دوره مفرغ سخنران: دکتر زهرا کوزه‌گری زمان: پنج‌شنبه 8 آذر 1397 ساعت: 10 صبح .... (ادامه مطلب)

درگذشت شادروان دکتر محسن پازوکی
"کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبِّکَ ذوالجلالِ والاکرامِ" انا لله و انا الیه راجعون؛ درگذشت شادروان "دکتر محسن پازوکى" را به سرکار خانم دکتر پازوکى و سرکار خانم مهندس پازوکى تسلیت عرض نموده، شادى روح آن مرحوم و بقاى عمر بازماندگان را از خداوند سبحان مسالت می نمائیم. ضمنا مجلس ترحیم آن .... (ادامه مطلب)

پارس آیوکد | سمینار تخصصی معماری
پژوهشگاه پارس آیوکد برای آشنایی بیشتر دانشجویان و علاقمندان به زمینه های مختلف معماری شامل گرایش های دیجیتال، بایونیک و انرژی اقدام به برگزاری سمینار تخصصی با حضور اساتید و محققان ایرانی و خارجی کرده است. کلیه علاقمندان می توانند در روز جمعه، 13 مهرماه، ساعت 5 عصر در سالن همایش های دانشگاه پارس .... (ادامه مطلب)

یک روز با دانشگاه معماری و هنر پارس
روز باز دانشگاه معماری و هنر پارس جهت آشنایی با دانشگاه، چهارشنبه 17 مرداد ساعت 14 تا 17 در محل دانشگاه برگزار خواهد شد. پارس برآمدی است از پویایی(بودن در مرز های دانش) استواری (کوشش و تلاش و عزم مداوم) راستی (در پندار و .... (ادامه مطلب)

برگزاری مراسم معارفه پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی 97-96 دانشگاه پارس
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پارس این مراسم که برای آشنایی دانشجویان جدید الورود مقطع کارشناسی ارشد با اساتید و مدیران گروه، تشریح اهداف و برنامه های دانشگاه پارس در روز سه شنبه 14 شهریور ماه در محل سالن همایش های دانشگاه برگزار گردید، با تلاوت قرآن مجید و نوای سرود جمهوری اسلامی ایران و پس از آن .... (ادامه مطلب)

برگزاری مراسم تجلیل از اساتید، مهمانان و دانشجویان دانشگاه پارس، همزمان با 16 آذر
دانشگاه معماری و هنر پارس در تاریخ شانزدهم آذرماه یکهزار و سیصد و نود و چهار مراسمی به مناسبت روز دانشجو در محل موزه هنرهای معاصر برگزار نمود. در این مراسم، ضمن قدردانی از اساتید برجسته و دانشجویان ممتاز دانشگاه از نفرات برتر مسابقات دانشگاه تجلیل بعمل آمد. مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن مجید، .... (ادامه مطلب)

گزارش جشن آغاز سال تحصیلی جدید
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پارس، جشن آغاز سال تحصیلی 93-94 روز چهارشنبه ساعت 17 الی 19 همزمان با جشن مهرگان در محل موزه هنرهای معاصر تهران برگزار گردید. این مراسم که با حضور ریاست محترم دانشگاه، جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه پارس برگزار شد، در ابتدا با سخنان دو تن از اساتید دانشگاه آغاز .... (ادامه مطلب)

پخش مراسم سال روز تأسیس دانشگاه پارس از شبکه جهانی سحر
پیرو پخش برنامه مراسم سال روز تأسیس دانشگاه پارس از شبکه جهانی سحر در تاریخ چهارم شهریورماه 1393، به استحضار می رساند این برنامه مجددا در روز سه شنبه 11 شهریورماه 1393 ساعت 6:45 بعدظهر از شبکه جهانی سحر پخش خواهد شد..... (ادامه مطلب)

  • نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی- خیابان دوم- خیابان انتصاریه
  • رایانامه: info [at] pu.ac.ir
  • تلفن ثابت: ۶-۸۸۳۳۰۹۰۴(۰۲۱)
  • نمابر: ۸۸۳۳۹۸۰۳(۰۲۱)
  • شماره پیامک: ۲۰۰۰۰۸۰۸۰۸۸۰
  •  کد پستی : ۱۴۱۳۹۱۵۳۶۱

خانه     |    آرشیو کل مطالب    |     RSS     |    اینستاگرام    |     لینکدین     | ارتباط با ما