موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
موسسه آموزش عالی معماری وهنر پارس
انتشارات دوره های تخصصی تکمیلی(Minor) همایش ملی مدیریت ساخته ها آموزش از راه دور دانلودها
اخبار علمی
سومین همایش ملی پژوهش های نوین دانشگاهی در هنر و معماری و عمران به صورت مجازی برگزار می‌شود
به گزارش دبیرخانه سومین همایش ملی پژوهشهای نویندانشگاهی در هنر، معماری و عمران به منظور جلوگیری از شیوعبیماری کرونا و با دستور وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری بر اساس بخشنامه شماره 9/26565 این همایش: به صورت مجازی و آنلاین برگزار خواهد شد. گفتنی است،این همایش در روز چهارشنبه 21 خرداد ماه 1399 .... (ادامه مطلب)

فراخوان پذیرش مقاله در فصل‌نامه علمی «معماری و هنر پارس»
فراخوان پذیرش مقاله قابل توجه استادان، پژوهشگران، و دانشجویان گرامی فصل‌نامه علمی «معماری و هنر پارس» در جهت گسترش و تقویت مباحث نظری در حوزه «معماری و طراحی»، «مطالعات عالی هنر»، و «مبانی نظری علوم انسانی» آماده پذیرش مقالات علمی .... (ادامه مطلب)

انتشارات دانشگاه پارس منتشر کرد: «دانشنامه معماری بیومیمیکری و بیوفیلی»
کتاب «دانشنامه معماری بیومیمیکری و بیوفیلی» از تازه‌ترین کتاب‌های انتشارات دانشگاه پارس است که به موضوع ارتباط بین معماری و طبیعت می‌پردازد. این کتاب را پروفسور محمود گلابچی با همکاری دکتر هادی محمودی‌نژاد در 525 صفحه نوشته است. پیشگفتار نویسندگان را در ادامه .... (ادامه مطلب)

دعوت از صالح کاشفی (دانشجوی سینمای دانشگاه پارس) برای شرکت در فرصت مطالعاتی در رزیدنسی هنری بازل سوییس
به گزارش فیدان: صالح کاشفی برای اقامت در رزیدنسی هنری بازل سوییس دعوت شد. صالح کاشفی متولد 1378 است. فعالیت سینمایی خود را در سن 9 سالگی با بازیگری شروع کرد و در 12 سالگی فیلم‌سازی را شروع کرد. فیلم‌های وی تا به حال برنده 14 جایزه شده‌اند و در بیش از 55 جشنواره بین‌المللی حضور .... (ادامه مطلب)

مسابقه بین المللی طراحی برای سالمندان بالای ۷۰ سال | همکاری پارس‌آیوکد و راگ‌لب اسلوونی
راگ لب (ROG LAB) یک کارگاه ساخت در پایتخت کشور اسلوونی است. این مجموعه به عنوان مجری برنامه بین المللی طراحی برای سالمندان بالای 70 سال اقدام به برگزاری مسابقه ای در سطح جهان کرده است. در راستای این برنامه، راگ لب از پارس آیوکد به عنوان فب لب همکار درخواست همیاری نموده است. مجموعه پارس .... (ادامه مطلب)

سمینار و کارگاه آموزشی: سیستم‌های ساخت و ساز خشک
تا قبل از جنگ جهانى دوم، اندود گچى رایج ترین مصالح براى پوشش داخلى منازل، ساختمان هاى ادارى و بسیارى از ساختمان ها در اروپا به شمار مى رفت. در آن زمان واژه خشک براى مصالح پوششى دیوار که نیاز به اندود گچ نداشت، به کار مى رفت. در سال هاى پس از جنگ جهانى دوم استفاده از سیستم‌های دیوار خشک .... (ادامه مطلب)

موفقیت دانشجوی طراحی صنعتی دانشگاه پارس در مسابقات ربوکاپ آسیا و اقیانوسیه 2018
دانشجوی طراحی صنعتی دانشگاه معماری و هنر پارس موفق به کسب مقام اول در مسابقات ربوکاپ آسیا و اقیانوسیه 2018 همراه با تیم خود شد. این مسابقات در ۲۲ لیگ و با حضور ۲۵۰۰ شرکت کننده در قالب ۲۲۰ تیم از ۱۴ کشور آسیایی و اقیانوسیه در محل نمایشگاه بین‌المللی کیش و واحد امارات برگزار شد. جناب آقای .... (ادامه مطلب)

موفقیت دانشجویان سینمای دانشگاه پارس در جشنواره‌های بین‌المللی
صالح کاشفی با فیلم کوتاه "شاخدار" موفقیت‌های بسیاری در جشنواره‌های بین‌المللی کسب کرده است. "شاخدار" به کارگردانی صالح کاشفی، به دستیاری مصطفی سلیمانی و شایان ابراهیمی و با فیلمبرداری فرزاد شهاب (هر چهار نفر از دانشجویان رشته سینمای دانشگاه معماری و هنر پارس) در جشنواره‌های .... (ادامه مطلب)

انتخاب دکتر حناچی به عنوان شهردار پایتخت | پیام تبریک پروفسور گلابچی
به گزارش خبرنگار مهر «در جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر تهران، رای گیری برای انتخاب شهردار پایتخت از بین دو گزینه پیروز حناچی و عباس آخوندی از اعضای شورا انجام شد. پس از رأی گیری اعضا، پیروز حناچی با 11 رای شهردار تهران شد.» دکتر حناچی متولد 1343، دانش آموخته و دارای مدرک کارشناسی .... (ادامه مطلب)

انتصاب استاد دانشگاه پارس به سمت شهرداری قلب تاریخی تهران
دکتر علی محمد سعادتی، به سمت شهرداری منطقه 12 قلب تاریخی تهران منصوب شد. دکتر سعادتی سال ها در شهرداری تهران، در سمت های مختلف مشغول خدمت به مردم تهران بوده است که آخرین آنها، مدیریت بافت تاریخی تهران بود. اتفاقات بسیار خوبی که در زمان مدیریت ایشان بر بافت ارزشمند تهران انجام گرفته بود نشان از .... (ادامه مطلب)

مراسم ویژه دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ارشد
ضمن تبریک به دانشجویان جدید دانشگاه معماری و هنر پارس به مناسبت پذیرفته شدن در این دانشگاه به اطلاع می‌رساند؛ مراسم اعلام برنامه های درسی و ملاقات مدیران و اساتید گروه با دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ارشد دانشگاه معماری و هنر پارس با حضور و سخنرانی پروفسور محمود گلابچی ریاست محترم دانشگاه .... (ادامه مطلب)

پروفسور هشیار نوشین –استاد دانشگاه معماری و هنر پارس و دانشگاه Surrey انگلستان- مدال ارزشمند Torroja را دریافت کرد.
پروفسور هشیار نوشین –استاد دانشگاه معماری و هنر پارس و دانشگاه Surrey انگلستان- مدال ارزشمند Torroja را دریافت کرد. انجمن سازه های پوسته ای و سازه های فضاکار (IASS) دانشگاه MIT بوستون، به پاس نیم قرن تلاش پروفسور هشیار نوشین در معرفی و شناخت این سازه ها به جهان، مدال ارزشمند .... (ادامه مطلب)

خبرگزارى ايلنا: دانشگاه پارس تحولى در آموزش معمارى و هنر كشور
خبرگزارى ایلنا: دانشگاه پارس تحولى در آموزش معمارى و هنر کشور گفتگوی خبرگزاری کار ایران (ایلنا) با پروفسور محمود گلابچی. در گفتگویی که به تازگی خبرگزاری ایلنا با چهره ماندگار ایران داشته است، به چالش های امروز دانشگاه ها پرداخته و دانشگاه پارس به عنوان راه حلی برای تحول در این امر معرفی شده .... (ادامه مطلب)

پذیرفته شدن دانش آموختگان دانشگاه پارس در دانشگاه های برتر جهان
پذیرفته شدن دانش آموختگان دانشگاه پارس در دانشگاه های برتر جهان دانش آموختگان دانشگاه پارس پس از فراغت از تحصیل امکان ادامه تحصیل در برترین دانشگاه های جهان را خواهند داشت. در ماه های اخیر اولین دانش آموخته دانشگاه پارس (خانم صهبا صمدی) موفق به اخذ پذیرش و بورس تحصیلی از دانشگاه A&M Texas .... (ادامه مطلب)

معرفی رشته های مختلف دانشگاه پارس در مقطع کارشناسی
دانشگاه پارس در مقطع کارشناسی پیوسته دارای 17 رشته است. هر کدام از رشته ها ویژگی های خاص خود را دارد که در لینک های زیر می توانید با آنها آشنا شوید: معماری معماری داخلی مهندسی عمران مهندسی صنایع شهرسازی ارتباط تصویری باستان شناسی سینما تلویزیون و هنرهای دیجیتالی طراحی صنعتی طراحی و .... (ادامه مطلب)

امضای تفاهم همکاری بین دانشگاه پارس و دانشگاه آلگارو پرتغال
امضای تفاهم همکاری بین دانشگاه پارس و دانشگاه آلگارو پرتغال دانشگاه پارس در راستای گسترش همکاری های خود با دانشگاه های برتر در سراسر جهان، با دانشگاه آلگارو پرتغال یادداشت تفاهم نوشت. از جمله مفاد این تفاهم نامه می توان به تبادل دانشجویان و اساتید بین دو دانشگاه، همکاری در تبادل علوم و برگزاری .... (ادامه مطلب)

انتخاب هفت گروه از دانشجویان دانشگاه پارس در مسابقه بین المللی NYTC
سازمان امریکایی ArchMedium از سال 2009 میلادی، سالانه مسابقه­ای را در سطح جهان برگزار می­کند و از بین دانشجویان و معماران جوان شرکت کننده در این رویداد، افرادی را به عنوان معماران پیشرو انتخاب می نماید. امسال در مسابقه NYTC که به طراحی برجی در شهر نیویورک پرداخته بود، گروه های بسیاری از .... (ادامه مطلب)

برنامه رادیویی "چراغ شهر" با حضور پروفسور گلابچی و دکتر طایفه
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پارس: برنامه چراغ، از شبکه رادیویی تهران، در روزهای هفته با حضور یک کارشناس به موضوعات گوناگون می پردازد. این برنامه با یک ساختار نوآورانه هر یکشنبه شب با موضوع شهر و معماری، با عنوان “چراغ شهر” روی آنتن خواهد رفت. موضوع این قسمت: بلندمرتبه سازی در تهران .... (ادامه مطلب)

حضور هادی تهرانی، معمار برجسته بین المللی در دانشگاه پارس
پیرو سیاست های کلی دانشگاه معماری و هنر پارس مبنی بر بهره گرفتن از حضور برجسته ترین متخصصان رشته های مختلف، مقرر گردید آقای مهندس هادی تهرانی که از برجسته ترین معماران حال حاضر اروپا و دارای آثار معماری برجسته متعددی در سطح جهان می باشد در تدریس دروس معماری و معماری داخلی و شهرسازی و طراحی شهری .... (ادامه مطلب)

موفقیت های ملی و بین المللی دانشگاه پارس
کسب موفقیت های ملی و بین المللی همواره از اهداف دانشگاه معماری و هنر پارس به عنوان یکی از دانشگاه های سطح یک و برتر کشور بوده است. دانشگاه معماری و هنر پارس شرایطی فراهم آورده است که دستاوردهای دانشجویان و اساتید این دانشگاه در سطح ملی بر قله های افتخار قرار گیرند و در سطح بین المللی ستاره ای .... (ادامه مطلب)

1 2 3 4 5 6
  • نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی- خیابان دوم- خیابان انتصاریه
  • رایانامه: info [at] pu.ac.ir
  • تلفن ثابت: ۶-۸۸۳۳۰۹۰۴(۰۲۱)
  • نمابر: ۸۸۳۳۹۸۰۳(۰۲۱)
  • شماره پیامک: ۲۰۰۰۰۸۰۸۰۸۸۰
  •  کد پستی : ۱۴۱۳۹۱۵۳۶۱

خانه     |    آرشیو کل مطالب    |     RSS     |    اینستاگرام    |     لینکدین     | ارتباط با ما